Ta stran, kot mnoge druge, uporablja za svoje delovanje in izboljševanje uporabniške izkušnje majhne datoteke imenovane piškotki. Če uporabljate to spletno stran, soglašate z uporabo piškotkov v skladu s tem obvestilom.

  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS
  • Prvenstvo ZDVIS

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

 

 

Rezultati 1x60

# Priimek in ime Ekipa Pr. Polno Čiš. Skupaj
1 Lah Rudi Celje 10 173 64 237
2 Pušnik Bojan Celje 7 151 57 208
3 Dragan Alojz Dolenjska 10 155 52 207
4 Zupančič Rajko Celje 5 111 88 199
5 Nahtigal Dušan Dolenjska  14 136 58 194
6 Sabljak Drago  Gorenjska Kranj 7 132 60 192
7 Bičanin Živorad  Ljubljana 12 121 69 190
8 Močenik Maksimilijan Celje 13 147 42 189
9 Antič Čedomir Koper 13 139 44 183
10 Job Janez Ptuj 16 138 39 177
11 Žura Franc  Ljubljana 15 128 44 175
12 Končar Milan  Gorenjska Kranj 15 128 59 187
13 Žugelj Anton  Dolenjska  9 126 42 168
14 Rogelj Branko  Dolenjska 13 115 46 161
15 Fras Boris Ptuj 19 127 31 158
16 Kuhar Boris  Dolenjska 26 107 35 142
17 Čeh Marjan  Ptuj 27 62 37 99
18 Šepic Janez  Dolenjska 12 39 8 47

 

 

Rezultati 1x120

# Priimek in ime Ekipa Pr. Polno Čiš. Skupaj
1 Koren Matej Zasavje 5 353 183 536
2 Beranič Boris  Maribor 11 355 175 530
3 Perušek Vojko  Maribor 11 374 146 520
4 Kovačevič Ivan  Pomurje 10 334 173 507
5 Rakuš Andrej Gorenjska Kranj 8 348 152 500
6 Može Štefan  Dolenjska 6 328 165 493
7 Truppe Edo  Ljubljana 7 332 146 478
8 Kranjc Branko  Maribor 11 333 141 474
9 Kustec Franc Pomurje 18 336 125 461
10 Slobodan Ristič Ljubljana 18 330 117 447
11 Kous Robert  Pomurje 21 304 113 417
12 Vuk Branko  Pomurje 21 281 119 400
13 Bajič Branko  Gorenjska Kranj 22 288 104 392
           

 

 

vodnjak brezice

  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp
  • Turnir trojk
Vodnjakovo ribice - Brežiški stolp

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37

Tekmovanje trojk v disciplini 60 lučajev polno.

* V ekipni seštevek štejejo podrti keglji 6|4 najboljših ekip

Vodnjakove Ribice Brežiški stolp
Podrti keglji +- +- Podrti keglji  
Novo mesto  1518 224   1294
Brežice 2267 114   2153
Skupaj 3785     3447 

 

POVRATNO SREČANJE OŠ BREŽICE - NOVO MESTO, 10.05.2019

 

Rezultati v Brežicahrezultati

Brežice - Fotogalerija


Prvo srečanje v Novem mestu

Kegljaški dvoboj med VODNJAKOVIMI RIBICAMI in BREŽIŠKIM STOLPOM.
Za VODNJAKOVE RIBICE so nastopale sledeče ekipe:

  • 1 ekipa OŠ Šmarjeta
  • 1 mešana ekipa OŠ Center + OŠ Šmihel
  • 2 ekipi OŠ Center
  • 6 ekip OŠ Grm

Za BREŽIŠKI STOLP je nastopalo

  • 6 ekip OŠ Brežice

Skupni vrstni red

# Ekipa Podrti keglji +-
1. OŠ Center I. Tia Baša, Nejc Kotnik, Neža Skvarč 287  
2. OŠ Grm VI. Iris Željko, Klara Ostojič, Lana Traven 261 26
3. OŠ Center + OŠ Šmihel Urban Kostrevc, Maj Rajar, Nikolas Brkič Strman 258 29
4. OŠ Grm I. Jaka Pavlin, Jure Judež, Alina Petrinčič 249 38
5. OŠ Brežice IV. Manja Medvešček, Lina Medvešček, Mia Požar 241 46
6. OŠ Brežice I. Živa Močan, Mija Kuhar, Tia Polovič Stojs 239 48
7. OŠ Center II. Ed Baša, Mitja Dolšina, Aljaž Vidic 235 52
8. OŠ Brežice III. Blaž Šribar, Luka Marshall Fux, Miha Močan 234 53
9. OŠ Grm III. Zoja Muren, Ana Luisa Vugrinec, Ina Pavlin 228 59
10. OŠ Grm II. Tamara Stjepanović, Laura Pavlin, Ajda Muren 213 74
11. OŠ Grm IV. Iva Šiško, Ela Zobarič, Neja Kesarič 209 78
12. OŠ Brežice V. Patrik Vogrinec, Mark Novosel, Leon Lapuh 198 89
13. OŠ Brežice VI. Martin Osojnik, Matic Borošak, Svit Šantl 195 92
14. OŠ Brežice II. Maj Medvešek, Arnel Blažič, Tian Pregelj 187 100
15. OŠ Šmarjeta Maks Makovec, Ana Makovec, Mark Muhar 177 110
16. OŠ Grm V. Ivana Horvat, Eva Blažič, Sabina Kmet 174 113

 

Skupni vrstni red MLAJŠI DEČKI  IN DEKLICE

# Ekipa Podrti keglji +-
1. OŠ Center I. Tia Baša, Nejc Kotnik, Neža Skvarč 287  
2. OŠ Grm I. Jaka Pavlin, Jure Judež, Alina Petrinčič 249 38
3. OŠ Brežice IV. Manja Medvešček, Lina Medvešček, Mia Požar 241 46
4. OŠ Brežice I. Živa Močan, Mija Kuhar, Tia Polovič Stojs 239 48
5. OŠ Brežice III. Blaž Šribar, Luka Marshall Fux, Miha Močan 234 53
6. OŠ Grm II. Tamara Stjepanović, Laura Pavlin, Ajda Muren 213 74
7. OŠ Brežice V. Patrik Vogrinec, Mark Novosel, Leon Lapuh 198 89
8. OŠ Brežice VI. Martin Osojnik, Matic Borošak, Svit Šantl 195 92
9. OŠ Brežice II. Maj Medvešek, Arnel Blažič, Tian Pregelj 187 100
10. OŠ Šmarjeta Maks Makovec, Ana Makovec, Mark Muhar 177 110

 

Skupni vrstni red STAREJŠI DEČKI  IN DEKLICE

# Ekipa Podrti keglji +-
1. OŠ Grm VI. Iris Željko, Klara Ostojič, Lana Traven 261
2. OŠ Center + OŠ Šmihel Urban Kostrevc, Maj Rajar, Nikolas Brkič Strman 258 3
3. OŠ Center II. Ed Baša, Mitja Dolšina, Aljaž Vidic 235 26
4. OŠ Grm III. Zoja Muren, Ana Luisa Vugrinec, Ina Pavlin 228 33
5. OŠ Grm IV. Iva Šiško, Ela Zobarič, Neja Kesarič 209 52
6. OŠ Grm V. Ivana Horvat, Eva Blažič, Sabina Kmet 174 87

 

 

Rezultati

Vodnjakove Ribice Brežiški stolp
+- Ekipa Podrti keglji Podrti keglji Ekipa  +-
74

OŠ Grm 6
Iris Željko
Klara Ostojič
Lana Traven

128 133 261 86 101 187 OŠ Brežice II.
Maj Medvešek
Arnel Blažič
Tian Pregelj
 
 

OŠ Šmarjeta
Maks Makovec
Ana Makovec
Mark Muhar

90 87 177 119 115 234 OŠ Brežice III.
Blaž Šribar
Luka Marshall Fux
Miha Močan
57
10 OŠ Grm I.
Jaka Pavlin
Jure Judež
Alina Petrinčič
124 125 249 132 107 239 OŠ Brežice I.
Živa Močan
Mija Kuhar
Tia Polovič Stojs
 
46 OŠ Center I.
Tia Baša
Nejc Kotnik
Neža Skvarč
160 127 287 118 123 241 OŠ Brežice IV.
Manja Medvešček
Lina Medvešček
Mia Požar
 
37 OŠ Center II.
Ed Baša
Mitja Dolšina
Aljaž Vidic
127 108 235 88 110 198 OŠ Brežice V.
Patrik Vogrinec
Mark Novosel
Leon Lapuh
 
33 OŠ Grm III.
Zoja Muren
Ana Luisa Vugrinec
Ina Pavlin
110 118 228 103 92 195 OŠ Brežice VI.
Martin Osojnik
Matic Borošak
Svit Šantl
 
  OŠ Grm II.
Tamara Stjepanović
Laura Pavlin
Ajda Muren
85 128 213          
  OŠ Center + OŠ Šmihel
Urban Kostrevc
Maj Rajar
Nikolas Brkič Strman
121 137 258          
  OŠ Grm V.
Ivana Horvat
Eva Blažič
Sabina Kmet
100 74 174          
  OŠ Grm IV.
Iva Šiško
Ela Zobarič
Neja Kesarič
91 118 209          

 

 

BORBENE IGRE

# Ekipa Priimek in ime Rezultat
1    KRKA    Jerman Damjana 255   
Jerman TiNE
Radešček Anton
Radešečk Tomaž
2    DU Mali Slatnik 1    Avsec Tone 202   
Barbo Slavka
Kunaver Janez
Lipar Bojanka
3    DU Mali Slatnik 2    Husak Jindrich 197   
Krhin Martin
Seničar Marjan
Vidic Jože
4    Vodomec    Gačnik Domen 159   
Ivančič Miha
Kužnik Marjan
Gačnik Ana

 

30 LUČAJEV POLNO

# Priimek in ime Rezultat
1 Radešček Anton 195
2 Husak Jindrich 181
3 Krhin Martin 179
3 Vidic Jože 179
5 Avsec Tone 169
6 Kužnik Marjan 159
7 Seničar Marjan 158
8 Jerman TiNE 154
9 Radešček Tomaž 153
10 Kunaver Janez 148
11 Ivančič Miha 133
 

# Priimek in ime Rezultat
1 Jerman Damjana 176
2 Lipar Bojanka 175
3 Barbo Slavka 172
4 Mohar Anita 170
5 Gačnik Ana 158

Dodatni meti za zmagovalca

# Tandem Rezultat
1 Radešček Anton
Volf Vili
101
2 Fink Alojz
Križan Matjaž
94
3 Čefarin Mara
Jerman TiNE
86
 

Rezultati finala

Tandem Rezultat PDF PDF Rezultat Tandem
Zmagovalci
Fink Alojz
Križan Matjaž
511 464 Čefarin Mara
Jerman TiNE
Čefarin Mara
Jerman TiNE
520 511 Radešček Anton
Volf Vili
Radešček Anton
Volf Vili
561 531 Fink Alojz
Križan Matjaž
Poraženci          
Dular Milka
Zupančič Jože
532 487 Gosenca Zdenko
Šter Milan
Gosenca Zdenko
Šter Milan
496 518 Jerman Damjana
Klobučar Jože
Jerman Damjana
Klobučar Jože
508 550 Dular Milka
Zupančič Jože
 

Rezultati drugega kroga

Tandem Rezultat PDF PDF Rezultat Tandem
Džankovič Fako
Gosenca Zdenko
489 476 Berkopec Janez
Rukše Branko 
Jerman Damjana
Klobučar Jože
573 512 Džankovič Fadilj
Šter Milan
Avguštin Brane
Novak Brane
513 519 Dular Milka
Zupančič Jože
Čefarin Mara
Jerman TiNE
522 496 Gerdenc Jože
Zupančič Aleksander
Fink Alojz
Jankovič Marko
548 503 Gerdenc Jože
Jerman TiNE
Dular Robert
Juršič Tine
499 546 Radešček Anton
Volf Vili
 

Rezultati prvega kroga

Tandem Rezultat PDF PDF Rezultat Tandem
Novak Brane
Pilič Miloš
543 525 Berkopec Janez
Rukše Branko 
Dular Milka
Zupančič Jože
523 572 Zupančič Branko
Gerdenc Jože 
Radešček Anton
Volf Vili
529 519 Džankovič Fako
Gosenca Zdenko 
Novak Branko
Zupančič Jože
532 558 Čefarin Mara
Jerman TiNE 
Dular Robert
Juršič Tine
501 483 Džankovič Fadilj
Šter Milan 
Klobučar Jože
Smrekar Beno
511 516 Križan Matjaž
Fink Alojz 
 

Vrstni red 

Pavlič Sonja & Žibret Zoran

1

Berkopec Janez & Klobučar Jože

2

Gosenca Zdenko & Radešček Anton

3

Draganjac Drago & Šimic Drago

3

Finale   
Pavlič Sonja & Žibret Zoran 1 0 Berkopec Janez & Klobučar Jože
 
Polfinale   
Pavlič Sonja & Žibret Zoran 1 0 Draganjac Drago & Šimic Drago
Gosenca Zdenko & Radešček Anton 0 1 Berkopec Janez & Klobučar Jože
 
Četrtfinale   
Berkopec Janez & Klobučar Jože 1,1 1 Jerman Tine & Mohar Anita
Turk Mitja & Turk Sebastijan 1 1,1 Draganjac Drago & Šimic Drago
Dular Milka & Novak Brane 0 1 Gosenca Zdenko & Radešček Anton
Pavlič Sonja & Žibret Zoran 1,1 1 Gričar Mihael & Jenič Branko

Skupina A   
Džankovič Fako & Gerdenc Jože 0,2,1 2,0,1 Čefarin Mara & Dular Robert
Berkopec Janez & Klobučar Jože 0,2,1 2,0,1 Džankovič Fako & Gerdenc Jože
Čefarin Mara & Dular Robert 0,0 2,2,2 Berkopec Janez & Klobučar Jože

Skupina B   
Šprajcer Martin & Željko Alojz 0,2,1 2,0,1 Pavlin Laura & Pavlin Stane
Jerman Tine & Mohar Anita 2,2,2 0,0 Šprajcer Martin & Željko Alojz
Pavlin Laura & Pavlin Stane 0,0 2,2,2 Jerman Tine & Mohar Anita

Skupina C   
Gačnik Ana & Pilič Miloš 0,0 2,2,2 Turk Mitja & Turk Sebastijan
Draganjac Drago & Šimic Drago 2,0,1 0,2,1 Gačnik Ana & Pilič Miloš
Turk Mitja & Turk Sebastijan 0,0 2,2,2 Draganjac Drago & Šimic Drago

Skupina D   
Gosenca Zdenko & Radešček Anton 2,2,2 0,0 Jerman Damjana & Rukše Branko
Dular Milka & Novak Brane 0,0 2,2,2 Gosenca Zdenko & Radešček Anton
Jerman Damjana & Rukše Branko 1,0 1,2,2 Dular Milka & Novak Brane

Skupina E   
Pavlič Sonja & Žibret Zoran 0,2,2 2 Gričar Mihael & Jenič Branko

1864
21.623

Koledarček

koledarcek

koledarcek

koledarcek

 

Keglja se na lastno odgovornost!

Obvezno v čistih športnih copatih, namenjenih za dvoranski šport!