Ta stran, kot mnoge druge, uporablja za svoje delovanje in izboljševanje uporabniške izkušnje majhne datoteke imenovane piškotki. Če uporabljate to spletno stran, soglašate z uporabo piškotkov v skladu s tem obvestilom.

10. KROG (Vodnjak)
Kočevje 2958 3 5 3114 Vodnjak Dolenjski list

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Kočevje 0 2 Vodnjak Dolenjski list
1 Sonja
Movrin
525 2 1 0 2 505 Martina
Horvat
1
2 Mojca
Novak
412 0 0 1 4 546 Milka
Dular
2
3 Tina
Sevnšek
572 3 1 0 1 503 Tjaša
Kocjančič
3
4 Maša
Majcen
451 1 0 1 3 527 Mara
Čefarin
4
5 Duša
Čahuk
526 3 1 0 1 478 Damjana
Jerman
5
6 Petra
Žagar
472 0 0 1 4 555 Renata
Korelc
6
   
2958
9 3 5 15 3114      

 

9. KROG (Vodnjak)
Vodnjak Dolenjski list 3120 7 1 2981 Brest II.

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Dolenjski list 2 0 Brest II.
1 Milka
Dular
554 2,5 1 0 1,5 510 Ksenija
Brus
1
2 Damjana
Jerman
506 2 0 1 2 529 Nuša
Leskovec
2
3 Mara
Čefarin
508 2 1 0 2 486 Vesna
Dragolič
3
4 Tjaša
Kocjančič
528 3 1 0 1 493 Kristina
Logar
4
5 Martina
Horvat
512 2,5 1 0 1,5 479 Neža
Zigmund
5
6 Renata
Korelc
512 3,5 1 0 0,5 484 Tatjana
Švigelj
6
   
3120
15,5 7 1 8,5 2981      

 

 

8. KROG (Kamnik)
Calcit II. 3050 4 4 3031 Vodnjak Dolenjski list

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Dolenjski list 1 1 Taborska jama
1 Lara
Šuštar
486 1 0 1 3 505 Marija
Čefarin
1
2 Tea
Repnik
547 4 1 0 0 487 Milka
Dular
2
3 Štefka
Flerin
542 2 1 0 2 521 Martina
Horvat
3
4 Tamara
Pevec
489 2 0 1 2 493 Damjana
Jerman
4
5 Nika
Progar
491 1 0 1 3 522 Tjaša
Kocjančič
5
6 Marija
Ravnikar
495 2 0 1 2 503 Renata
Korelc
6
 
3050
12 4 4 12 3031    

7. KROG (Vodnjak)
Vodnjak Dolenjski list 3102 4 4 3123 Taborska jama

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Dolenjski list 1 1 Taborska jama
1 Damjana
Jerman
512 3 1 0 1 500 Barbara
Kolenc
1
2 Milka
Dular
540 3 1 0 1 526 Monika
Blagovič
2
3 Martina
Horvat
502 2 1 0 2 494 Mojca
Preglau
3
4 Tjaša
Kocjančič
496 1 0 1 3 550 Kristina
Meke
4
5 Marija
Čefarin
477 1 0 1 3 541 Alemka
Čubrilovič
5
6 Renata
Korelc
575 3 1 0 1 512 Irena
Prosen
6
   
3102
13 4 4 11 3123      

 

 

6. KROG (Pivka)
Pivka 3251 5 3 3226 Vodnjak Dolenjski list

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Pivka 2 0 Vodnjak Dolenjski list
1 Lea
Pašič
558 4 1 0 0 505 Mara
Čefarin
1
2 Metka
Škoberne
527 3 1 0 1 519 Milka
Dular
2
3 Tina
Kreševic
510 1 0 1 3 539 Martina
Horvat
3
4 Amanda
Zalar
548 2 1 0 2 542 Tjaša
Kocjančič
4
5 Nataša
Radič
573 1 0 1 3 557 Damjana
Jerman
5
6 Manca
Gorup
535 1 0 1 3 564 Renata
Korelc
6
 
3251
12 5 3 12 3226    

 

 

5. KROG (Vodnjak)
Vodnjak Dolenjski list 3026 6 2 2772 Kočevje

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Dolenjski list 2 0 Kočevje
1 Tjaša
Kocjančič
529 3 1 0 1 476 Petra A.
Žagar
1
2 Milka
Dular
521 2 0 1 2 529 Polona
Arko
2
3 Mara
Čefarin
485 3 1 0 1 440 Maša
Majcen
3
4 Damjana
Jerman
494 4 1 0 0 391 Mirela
Jorgič
4
5 Martina
Horvat
545 4 1 0 0 400 Mojca
Novak
5
6 Katja
Petkovič
452 0 0 1 4 536 Sonja
Movrin
6
   
3026
16 6 2 8 2772      

4. KROG (Cerknica)
Brest II. 2983 1 7 3148 Vodnjak Dolenjski list

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Brest II. 0 2 Vodnjak Dolenjski list
1 Ksenja
Brus
518 0 0 1 4 561 Martina
Horvat
1
2 Ana
Velišček
473 1 0 1 3 532 Mara
Čefarin
2
3 Nuša
Leskovec
512 2 0 1 2 513 Milka
Dular
3
4 Tatjana
Švigelj
523 2 0 1 2 536 Renata
Korelc
4
5 Neža
Zigmund
223 1 0 1 3 506 Jerman
Damjana
5
6 Vesna
Dragolič
520 2,5 1 0 1,5 500 Kocjančič
Tjaša
6
R Kristina
Logar
214 0            
 
2983
8,5 1 7 15,5 3148    

 

3. KROG (Vodnjak)
Vodnjak Dolenjski list 3181 7 1 3152 Calcit II.

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Dolenjski list 2 0 Calcit II.
1 Milka
Dular
519 2 1 0 2 511 Nika
Progar
1
2 Damjana
Jerman
529 2 1 0 2 527 Janja
Zupančič
2
3 Mara
Čefarin
555 3 1 0 1 528 Lara
Šuštar
3
4 Tjaša
Kocjančič
537 2,5 1 0 1,5 537 Tamara
Pevec
4
5 Martina
Horvat
495 2 1 0 2 480 Marija
Ravnikar
5
6 Renata
Korelc
546 1,5 0 1 2,5 569 Tatjana
Hace
6
   
3181
13 1 7 11 3237      

2. KROG (Bežigrad)
Taborska jama 3144 5 3 3053 Vodnjak Dolenjski list

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Taborska jama 2 0 Vodnjak Dolenjski list
1 Mojca
Preglau
524 1 0 1 3 525 Milka
Dular
1
2 Irena
Prosen
523 3 1 0 1 496 Damjana
Jerman
2
3 Kristina
Meke
507 2 0 1 2 522 Martina
Horvat
3
4 Barbara
Kolenc
525 1 0 1 3 522 Renata
Korelc
4
5 Monika
Blagovič
531 4 1 0 0 480 Anita
Mohar
5
6 Alemka
Čubrilovič
534 2 1 0 2 508 Mara
Čefarin
6
 
3144
13 5 3 11 3053    

1. KROG (Vodnjak)
Vodnjak Dolenjski list 3023 1 7 3237 Pivka

 

Zapisnik

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Dolenjski list 0 2 Pivka
1 Damjana
Jerman
485 1 0 1 3 546 Amanda
Zalar
1
2 Milka
Dular
541 2 0 1 2 584 Manca
Gorup
2
3 Katja
Petkovič
445 1,5 0 1 2,5 501 Tina
Kresevič
3
4 Marija
Čefarin
509 1 0 1 3 515 Metka
Škoberne
4
5 Renata
Korelc
523 0 0 1 4 597 Nataša
Radič
5
6 Martina
Horvat
520 2 1 0 2 494 Anja
Bašek
6
   
3023
7,5 1 7 16,5 3237