Tekme na Vodnjaku

ZAKLJUČNA PRIREDITEV SEZONE 2018/2019

07.09.2019 – KEGLJIŠČE VODNJAK


Sezona 2018/19

Novomeška liga

  1. BRGS
  2. Roletarstvo Medle
  3. Srobotnik

Dobitniki rdečih majic

  1. Zupančič Jože
  2. Avguštin Brane
  3. Žibret Zoran
  1. Korelc Renata
  2. Dular Milka
  3. Horvat Martina

Liga upokojencev

  1. Dolenjske Toplice
  2. Vodnjak
  3. Straža

Dobitniki rdečih majic

  1. Zupančič Jože
  2. Bartolj Stane
  3. Zupančič Drago
  1. Ostojič Jelka
  2. Maver Julka
  3. Ovniček Vida

Borbene igre

  1. Libik
  2. BRGS
  3. Partizan Semič

1 x 200
tekmovalci

  1. Bortek Mark  -  SKV Schlaining
  2. Ravnikar Tomaž  -  KK Taborska jama
  3. Kepic Ivo  -  ABC Rent a car

tekmovalke

  1. Zupančič Silva  -  KK Trebnje
  2. Pavlič Sonja  -  Roletarstvo Medle
  3. Jerman Damjana  -  Roletarstvo Medle

rekreativci

  1. Zupančič Drago  -  Panter
  2. Martin Pezdirc  -  Griblje
  3. Staniša Silvo  -  Roletarstvo Medle

rekreativke

  1. Kobe Zvonka  -  Adria Mobil
  2. Fister Polona  -  Rekreacija Tržič
  3. Petrinčič Alina  -  KD Krka

2 x 120
upokojenci

  1. Vidmar Jože  -  DU Podgorje - Stopiče
  2. Šturm Stojan  -  DU Novo mesto
  3. Fink Tone  -  DU Podgorje - Stopiče

upokojenke

  1. Ostojič Jelka  -  DU Mirna
  2. Plut Anica  -  DU Semič
  3. Seničar Marija  -  DU Podgorje - Stopiče

dečki

  1. Kotar Leon
  2. Kotnik Nejc
  3. King Denis

Turnir DU DBK

  1. DU Dolenjske Toplice (Zupančič Drago, Avguštin Branko, Volf Vili, Zupančič Jože)
  2. DU Straža (Klobučar Jože, Novak Branko, Bartolj Stane, Džankovič Fadilj)
  3. DU Semič (Šprajcer Martin, Željko Alojz, Draganjac Drago, Šimic Drago)

Turnir ob dnevu državnosti

  1. OZVVS Kranj (Mušič Boris, Strle Brane, Ropret Aleš, Lužovec Borut)
    prehodni pokal že podeljen
  2. OZVVS Dolenjska V. (Novak Branko, Pureber Dušan, Rajer Ljubo, Gričar Mihael)
  3. UDVDR RH Zrinski i Frankopan Ozalj (Šegina Miroslav, Nikola Ninkovič, Turkalj Milan, Pavlakovič Damir)

Turnir veteranov
Veterani 1949 in starejši

  1. Klobučar Jože  -  Srobotnik
  2. Karun Janko  -  ABC Rent a car
  3. Galovič Ivo  -  Trim klub Krka

Veteranke 1949 in starejše

  1. Beras Nežka  -  DCA
  2. Barbo Slavka  -  DU Mali Slatnik

Veterani 1954 - 1950

  1. Šprajcer Martin  -  Partizan Semič
  2. Homar Miro  -  Kamnik
  3. Zupančič Jože  -  Srobotnik

Veteranke 1954 - 1950

  1. Flisar Rozi  -  KK Trebnje
  2. Stegne Mira  -  Bela krajina
  3. Ostojič Jelka  -  DU Mirna

Veterani 1959 - 1955

  1. Štavdeker Zdravko  -  Fužinar Ravne
  2. Novak Branko  -  Srobotnik
  3. Radešček Anton  -  BRGS

Veteranke 1959 - 1955

  1. Verbole Majda  -  KK Miklavž
  2. Flerin Štefka  -  Ambrož Team
  3. Lipar Bojanka  -  DU Mali Slatnik

Veterani 1964 - 1960

  1. Avguštin Brane  -  Panter
  2. Zupančič Brane  -  Panter
  3. Gerdenc Jože  -  Libik

Veteranke 1964 - 1960

  1. Lamut Cvetka  -  Lamles
  2. Zupančič Silva  -  KK Trebnje
  3. Pavlič Sonja  -  Roletarstvo Medle

Veterani 1969 - 1965

  1. Sečki Roman  -  KK Šoštanj
  2. Jerman TiNE  -  Gobja hiška Žužemberk
  3. Klemen Tomaž  -  KK Kočevje

Veteranke 1969 - 1965

  1. Mohar Anita  -  Roletarstvo Medle
  2. Čefarin Mara  -  Gobja hiška Žužemberk
  3. Kotar Silva  -  Gobja hiška Žužemberk

Pripravniki 1979 - 1970

  1. Gorza Aleš  -  RCM Črna
  2. Obretan Matjaž  -  RCM Črna
  3. Virant Sebastjan  -  Roletarstvo Medle

Pripravnice 1979 - 1970

  1. Horvat Martina  -  Gobja hiška Žužemberk
  2. Korelc Renata  -  Gobja hiška Žužemberk
  3. Bučar Lidija  -  Gobja hiška Žužemberk

30 lučajev čiščenje

  1. Šter Milan  -  Libik (12 l osvežilne pijače)
  2. Novak Branko  -  Srobotnik (5 l osvežilne pijače)
  3. Radešček Anton  -  BRGS (3 l osvežilne pijače)

Turnir ekip (6 x 120)

  1. Vodnjak (100 €)
  2. KK Proteus (80 €)
  3. Dormeo Zagorje (60 €)

Nočni turnir pod UV svetlobo
tekmovalci
  (4 x 120)

  1. ABC Rent a car
  2. BRGS
  3. Srobotnik

rekreativci (4 x 120)

  1. Griblje
  2. Srobotnik II.
  3. Elektro prestiž

moški tekmovalci

  1. Kepic Ivo -  ABC Rent a car
  2. Radešček Tomaž -  BRGS
  3. Zupančič Jože -  Srobotnik

moški rekreativci

  1. Pezdirc Martin -  Griblje
  2. Karun Janko -  ABC Rent a car
  3. Smrekar Beno -  Roletarstvo Medle

ženske tekmovalke

  1. Zupančič Silva -  KK Trebnje
  2. Horvat Martina -  Big star
  3. Korelc Renata -  Big star

 ženske rekreativke

  1. Kobe Zvonka -  Adria Mobil
  2. Jakša Joži -  KK Delo
  3. Simič Danica -  KK Delo

Maraton - 24 ur kegljanja

  1. RDEČI

Večji podporniki

mestna občina Novo mesto

adria mobil

total

roletarstvo medle

Program 1000

597

Obisk spletne strani

 

 38.131 obiskanost spletne strani