.   vlakec   Poletje na kegljišču Vodnjak (2)   ...   Propozicije za tekmovanja KZS   Propozicije       .   vagoncek  

{module showplus - 2dlz-2018/19}

#EKIPAŠTZNPET+ET-ET+-Točke
1Pivka1090158223618
2Taborska jama1061348321613
3Vodnjak Dolenjski list1052347331412
4Calcit II.1041534,545,5-119
5Kočevje1021732,547,5-155
6Brest II.101182060-403

REZULTATI           POVPREČJA

 

V vse tri lige se lahko prijavite posamezniki ali ekipe. NM in DU liga sta omejeni na 12 ekip, borbene igre pa brez omejitve števila nastopajočih.


NM liga (dvokrožni sistem 4x120)

1 Adria Mobil Zlatko Kobe
2 Big Star TiNE Jerman
3 BRGS Janez Berkopec
4 Elektro Prestiž Sebastjan Virant
5 Libik Milan Šter
6 M Tom Borut Kostrevc
7 Oaza miru Matjaž Križan
8 Panter Branko Zupančič
9 Partizan Semič Drago Draganjac
10 Roletarstvo Medle Damjana Jerman
11 Srobotnik Branko Novak
12 Srobotnik II. Fadilj Džankovič

 

DU liga (enokrožni sistem 4x120)

1 Dolenjske Toplice Drago Zupančič
2 Mahovci Jindrich Husak
3 Mali Slatnik Slavka Barbo
4 Mirna M Edo Novak
5 Mirna Ž Jelka ostojič
6 Novo mesto M Alojz Kebelj
7 Novo mesto Ž Joži Dragan
8 Semič Drago Draganjac
9 Stopiče M Ivan Ovniček
10 Stopiče Ž Majda Ovniček
11 Straža Branko Novak
12 Vodnjak Milan Šter
13 Mali Slatnik 2  

 

Borbene igre (6 krogov 4 tekmovalci v ekipi)

1 Adria Mobil Zlatko Kobe
2 Big Star TiNE Jerman
3 BRGS Janez Berkopec
4 Libik Milan Šter
5 Roletarstvo Medle Damjana Jerman
     

Kebelj na Triglavu

Kebelj na Triglavu

Pozdravljeni!
V ponedeljek, 12.avgusta sem pod vodstvom izkušenega vodnika Jurija iz PD Pohodnik Novo mesto 1. v življenju dosegel vrh Triglava.
Alojz Kebelj

Kegljišča v Sloveniji

Kegljišča v Sloveniji

 

Tekme na Vodnjaku

Večji podporniki

mestna občina Novo mesto

adria mobil

total

roletarstvo medle