KD Vodnjak pripravja kegljaški maraton - 24 ur kegljanja.

24x120 lučajev mešano

  • Urban, Borut, Damjana, Martin, Marjan, Silva
  • Ivan, Tone, Tine, Zdenko, Janez, Jože, Avguštin, Ivan
  • Anton - skuraj uganil končni rezultat (za 1 točko se je zmotil)
  • Martin, Igor, Matjaž, Alojz, Drago, Drago
  • Jože, Fako, Anita, Milan, Ana, Martin, Andrej
  • Franc, Peter, Ljubo, Bojana, Miha, Janez, Jože, Josip
  • Jože, Damjana, Drago, Jože, Branko, Branko, Branko, Lado
  • Branko, Zoran, Sonja, Tomaž, Damjana, Anton, Aleš
  • Sebastijan, Martina, Renata, Miloš, TiNE, Mihael, Mara, Slavko
  • Alojz, Jože, Jaka, Fani, Irena, Milena, Stojan, Slavka
  • Janez, Anica, Branko, Miran, Milena, Jelka, Zdenka, Anton
  • Urban, Borut, Damjana, Martin, Marjan, Silva

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

semafor v živo

Do začetka tekmovanja sprejemamo napoved rezultata (ekipne točke  + 2 točki za več podrtih kegljev). Kdor je najbližje, dobi plato osvežilne pijače. (Če jih je več, si pa podelijo).

Pokliči ME in napovej rezultat.

Napoved rezultatov:

  modri rdeči
Anton Radešček 22 28
19 31
Ana Gačnik  21 29
23 27
TiNE Jerman 20 30
Damjana Jerman 21 29
Janez Berkopec 24 26
Miran Ovniček 25 25
Džankovič Fako 23 27

 

 


Začetek: petek, 16.8. ob 16 uri.

Zaključek: sobota, 17.8. ob 16 uri.


Tekmujeta ekipi MODRI in RDEČI.

MODRI

RDEČI

Vodnjak prva ekipa Vodnjak MKL
Vodnjak ženska ekipa Bela krajina
Kočevje DU Dolenjske Toplice
Trebnje DU Mirna
DU Mali Slatnik DU Novo mesto
DU Stopiče DU Straža
in ... in ...

Prijavljeni na tekmovanje

ura

Priimek in ime

ura

Priimek in ime

P e t e k

16.00 Kunaver Janez 16.00 Ostojič Jelka
16.00 Ovniček Miran 16.00 Janežič Anica 
17.00 Rukše Branko 17.00 Gregorčič Milena
17.00 Radešček Anton 17.00 Oven Zdenka
18.00 Čefarin Mara 18.00 Trontelj Slavko
18.00 Korelc Renata 18.00 Jančič Miloš
19.00 Gričar Mihael 19.00 Turk Sebastijan
19.00 Horvat Martina 19.00 Jerman TiNE 
20.00 Barbo Slavka 20.00 Šturm Stojan 
20.00 Seničar Fani 20.00 Kebelj Alojz
21.00 Krhin Milena 21.00 Ivanič Jaka
21.00 Avsec Irena 21.00 Pezdirc Jože
22.00 Lipar Bojanka 22.00 Bihar Josip
22.00 Kastelic Peter 22.00 Rajer Ljubo
23.00 Vidrih Miha 23.00 Gerdenc Jože
23.00 Mravinec Franc 23.00 Berkopec Janez
24.00 Zupančič Brane 24.00 Pavlin Lado 
24.00 Zupančič Jože 24.00 Zupančič Drago

S o b o t a

01.00 Zupančič Brane-Jerman Damjana 01.00 Klobučar Jože
01.00 Zupančič Jože-Rukše Branko 01.00 Novak Branko
02.00 Jerman Damjana 02.00 Pavlič Sonja
02.00 Rukše Branko 02.00 Žibret Zoran
03.00 Radešček Tomaž  03.00 Bučar Stane
03.00 Radešček Anton 03.00 Šimc Aleš
04.00 Radešček Tomaž  04.00 Gosenca Zdenko
04.00 Radešček Anton 04.00 Šimc Aleš
05.00 Vesel Igor 05.00 Draganjac Drago
05.00 Križan Matjaž 05.00 Željko Alojz
06.00 Vesel Igor 06.00 Šprajcer Martin
06.00 Križan Matjaž 06.00 Šimic Drago
07.00 Mohar Anita 07.00 Šter Milan
07.00 Gačnik Ana 07.00 Džankovič Fako
08.00 Husak Jindrich 08.00 Brdnik Andrej
08.00 Vidic Jože 08.00 Pureber Dušan
09.00 Seničar Marjan 09.00 Kotar Silva
09.00 Krhin Martin 09.00 Pilič Miloš
10.00 Avsec Tone 10.00 Kostrevc Borut
10.00 Jerman Damjana 10.00 Kostrevc Urban
11.00 Hribšek Slavica 11.00 Galovič Ivo
11.00 Zupančič Silva 11.00 Bortek Mark
12.00 Vidmar Jože 12.00 Berkopec Janez
12.00 Fink Tone 12.00 Juršič Tine
13.00 Ovniček Ivan 13.00 Avbar Avguštin
13.00 Pavc Ivan 13.00 Jerman TiNE
14.00 Kočevje 14.00 Vodnjak
14.00 Kočevje 14.00 Vodnjak
15.00 Kočevje 15.00 Vodnjak
15.00 Kočevje 15.00 Vodnjak

Zainteresirane ekipe ali posameznik pokličite 064 105 440 ali pišite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

 

Tekme na Vodnjaku

Večji podporniki

mestna občina Novo mesto

adria mobil

total

roletarstvo medle