• Gobja hiška Žužemberk - Srobotnik II.
  • Srobotnik - Libik
  • Oaza miru - Libik
  • Panter - Roletarstvo Medle
  • Vodnjak Jr. - Libik
  • Panter - BRGS
  • Srobotnik - BRGS
  • Roletarstvo Medle - Partizan Semič
  • Srobotnik II. - Oaza miru
  • Vodnjak Jr. - Srobotnik
  • Oaza miru - partizan Semič
  • Vodnjak Jr. - Srobotnik
  • Adria Mobil - Vodnjak Junior
  • Libik - Srobotnik
  • Libik - Roletarstvo Medle
  • Gobja hiška Žužemberk - Srobotnik II.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

#EKIPAŠTZNPSetiET+ET-ET+-Točke
1BRGS221912215,597356239
2Roletarstvo Medle22193225106,525,58138
3Srobotnik221615212,587454233
4Libik221318192,574581627
5Panter22139208,579532626
6Oaza miru2210210175,56468-422
7Gobja hiška žužemberk2210111171,566,565,5121
8Adria Mobil2210121686270-820
9Partizan Semič22911217859,572,5-1319
10Roletarstvo Medle II.22411712435,596,5-619
11Srobotnik II.22319131,534,597,5-636
12Vodnjak Jr.22220109,526,5105,5-794