Keglja se na lastno odgovornost!

Obvezno v čistih športnih copatih, namenjenih za dvoranski šport!

Vodnjak, Brežice

Sobota, 6.1. 2018

Še teden dni nas loči do začetka pomladanskega dela državne lige. Zadnjo soboto pred ligo smo izkoristili za prijateljsko tekmo med Vodnjakom in Brežicami. Obe ekipi sta stari znanki iz medregijske lige. Lani sta bili v kvalifikacijkem turnirju za popolnitev 3. državne lige zmagovalke turnirja, Vodnjak v zahodnem delu in Brežice v vzhodnem. Kot novinke v državni ligi sta odlično odigrali jesenski del, saj pomladanski del začenjata na 3. mestu.

Sobotno prijateljsko tekmo smo odigrali v disciplini 8x120. Zmagal je vodnjak z rezultatom 8 : 2 in razliko v kegljih + 167.

V soboto 6.1.2018 smo odigrali prijateljsko doma z Brežicami.To je bila preizkušnja ekipe pred začetkom državne lige, ki se začne 13. 1.2018. Igrali smo vsaka ekipa z 8. igralci. Naša ekipa je glatko zmagala z rezultatom 8:2 in plus 167 kegljev razlike. Prvič je za našo ekipo odigral naša nova okrepitev Zoran Žibret. Rezultat kaže da smo močni in dobro pripravljeni in zdaj optimistično naprej proti cilju, ki je zastavljen kar visoko. Jože Ž

Zapisnik tekme

Aktualno

Poteka

Turnir krajevnih skupnosti

Rezultati

Državna liga Ženske

Lestvica
Sobota, 17.3., 10.00
10. Krog
Vodnjak Dolenjski list - Brest 2

 

Državna liga Moški

Lestvica
Sobota, 17.3., 18.00
17. Krog
Vodnjak - Adergas

 

Medregijska kegljaška liga

Lestvica
Sobota, 17.3., 18.00
10. Krog
Vodnjak Totalka - Gorica 2

 

Novomeška liga

Lestvica
18.3.2018
19. Krog

 

Liga upokojencev

Lestvica

9. Krog
 

Borbene igre

 

Lestvica

 

Mixed tandemi

 

Lestvica

 


Rezervacije na številki

064 105 440


koledarcek
koledarcek tekme
totalka
sportna zveza novo mesto

Kegljaško društvo Vodnjak © 2014.