Ta stran, kot mnoge druge, uporablja za svoje delovanje in izboljševanje uporabniške izkušnje majhne datoteke imenovane piškotki. Če uporabljate to spletno stran, soglašate z uporabo piškotkov v skladu s tem obvestilom.

  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal
  • Dolenjski super pokal

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

Finale

#
EKIPA
Prazne Čiščenje Polno Skupaj
1 Roletarstvo Medle 17 724 1501 2225
Mihael Gričar Damjana Jerman Dušan Mal Zoran Žibret
       
2 BRGS 12 753 1466 2219
Aleš Šimc Igor Vesel Stane Bučar
Zdenko Gosenca
Anton Radešček
3 Griblje 20 731 1439 2170
Anton Pezdirc Boris Marentič Anton Jakofčič Sandi Mržljak
       
4 Catering Špec  28 632 1452 2084
Janez Modrinjak Matej Špec Marjan Radojčič Sašo Ljubenko

 


Kvalifikacije

# Ekipa ŠT Z N P Set T ET + ET - ET +- L
1 Catering Špec 2 2     21.5 11 1 10 4
2 Griblje 2 2     24 10 2 8 4
3 BRGS 2 2     22 10 2 8 4
4 Roletarstvo Medle 2 2     18.5 8 4 4 4
5 Lamles 2     2 13.5 4 8 -4 0
6 DU Stari mački 2     2 10 2 10 -8 0
7 Libik 2     2 8 2 10 -8 0
8 Srobotnik 2     2 10,5 1 1 -10 0

 

Vodnjak - torek 16. april
1. krog
  Srobotnik 2070 0 6 2206 Catering Špec
Libik 2096 1 5 2132 Griblje

 

Zapisniki
Srobotnik  Dular Milka Barolj Stane Novak Branko Zupančič Jože
       
Catering Špec  Radojčič Marjan Modrinjak Janez Ljubenko Sašo Špec Matej
Libik Rukše Brane
Gerdenc Jože
Pavlin Stane
Juršič Tine
       
Griblje Pezdirc Martin
Jerčinovič Srečo
Mržljak Sandi Jakofčič Anton

 

 

Kanižarica - torek 16. april
1. krog
DU Stari mački 2084 1 5 2154 BRGS
Lamles 2135 2 4 2166 Roletarstvo Medle

 

Kanižarica - četrtek 18. april
2. krog
Catering Špec 2227 5 1 2208 Srobotnik
Griblje 2178 5 1 1984 Libik

 

Vodnjak - četrtek 18. april
2. krog
BRGS 2163 5 1 2083 DU Stari mački
Roletarstvo Medle 2146 4 2 2117 Lamles

 

Zapisniki
BRGS Gosenca Zdenko
Aleš Šimc
Radešček Tomaž
Radešček Anton
       
DU Stari mački Stegne Miroslava
Ivanič Jaka
Škof Stanko
Pavliha Tone
Roletarstvo Medle
Gričar Mihael
Jerman Damjana
Mal Dušan
Žibret Zoran
       
Lamles Lamut Alojz
Starešinič Stanko
Lamut Cvetka
Jerman Boris

 

 

 

 

Keglja se na lastno odgovornost!

Obvezno v čistih športnih copatih, namenjenih za dvoranski šport!