Ta stran, kot mnoge druge, uporablja za svoje delovanje in izboljševanje uporabniške izkušnje majhne datoteke imenovane piškotki. Če uporabljate to spletno stran, soglašate z uporabo piškotkov v skladu s tem obvestilom.

11. KROG
Panter 2166 6 0 1982 Roletarstvo Medle II.
Gobja hiška Žužemberk 2137 6 0 1912 Srobotnik II.
BRGS 2149 5 1 2139 Libik
Oaza miru 2022 4 2 1995 Vodnjak Jr.
Adria Mobil 2103 5 1 2046 Partizan Semič
Srobotnik 2105 1 5 2193 Roletarstvo Medle

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Panter 2 0 Roletarstvo Medle II.
1 Vili Volf 532 3 1 0 1 477 Sebastjan Virant 1
2 Drago Zupančič 546 2 1 0 2 535 Silvo Staniša 2
3 Branko Avguštin 523 2,5 1 0 1,5 494 Anita Mohar 3
4 Branko Zupančič 565 4 1 0 0 476 Mitja Turk 4
   
2166 11,5 6 0 4,5 1982      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Gobja hiška Žužemberk 2 0 Srobotnik II.
1 TiNE
Jerman
546 4 1 0 0 457 Robert
Dular
1
2 Martina
Horvat
534 3 1 0 1 482 Stane
Bartolj
2
3 Renata
Korelc
513 3 1 0 1 458 Jože
Lukan
  3
4   Beno
Smrekar
544 2 1 0 2 515 Fadilj
Džankovič
  4
   
2137 12 6 0 4 1912      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

BRGS 2 0 Libik
1 Aleš
Šimc
536 2 1 0 2 527 Jože
Gerdenc
1
2 Zdenko
Gosenca
503 1 0 1 3 557 Tine
Juršič
2
3 Igor
Vesel
558 3 1 0 1 539 Stane
Pavlin
3
4 Tomaž
Radešček
552 3 1 0 1 516 Brane
Rukše
4
   
2149 9 5 1 7 2139      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Oaza miru 2 0 Vodnjak Jr.
1 Sebastjan
Jerman
498 1 0 1 3 528 Borut
Kostrevc
1
2 Aleksander
Bevc
484 0 0 1 4 547 Urban
Kostrevc
2
3 Marko
Jankovič
515 4 1 0 0 445 Lidija
Bučar
3
4 Matjaž
Križan
525 3 1 0 1 475 Dušan
Pureber
4
   
2022 8 4 2 8 1995      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Adria Mobil 2 0 Partizan Semič
1 Branko
Jenič
507 2 1 0 2 506 Jaka
Ivanič
1
2 Zlatko
Kobe
558 1 0 1 3 565 Martin
Šprajcer
2
3 Miran
Ovniček
495 2 1 0 2 493 Drago
Šimic
3
4 Zvonka
Kobe
543 3 1 0 1 482 Alojz
Željko
4
   
2103 8 5 1 8 2046      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik 0 2 Roletarstvo Medle
1 Branko Novak 494 1 0 1 3 515 Mihael Gričar 1
2 Andrej Brdnik 549 3 1 0 1 522 Damjana Jerman 2
3 Milka Dular 532 2 0 1 2 578 Dušan Mal 3
4 Jože Zupančič 530 1 0 1 3 578 Zoran Žibret 4
   
2105 7 1 5 9 2193      

 

10. KROG
Vodnjak Jr. 1893
1 5 2149 Panter
Partizan Semič
2052 2 4 2103 Srobotnik
Roletarstvo Medle
2164 5 1 2099 Oaza miru
Libik
2017 1 5 2025 Adria Mobil
Roletarstvo Medle II.
1952 0 6 2158 Gobja hiška Žužemberk
Srobotnik II.
2007 1 5 2144 BRGS

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Jr. 0 2 Panter
1 Urban
Kostrevc
560 3 1 0 1 513 Viktor
Koklič
1
2 Matej
Šimc
467 0 0 1 4 556 Drago
Zupančič
2
3 Silva
Kotar
424 0 0 1 4 562 Brane
Zupančič
3
4 Borut
Kostrevc
442 0 0 1 4 518 Brane
Avguštin
4
   
1893
3 1 5 13 2149      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Partizan Semič 0 2 Srobotnik
1 Alojz
Željko
495 1 0 1 3 540 Milka
Dular
1
2 Martin
Šprajcer
531 3 1 0 1 513 Jože
Zupančič
2
3 Drago
Šimic
571 3 1 0 1 538 Brane
Novak
  3
4   Drago
Draganjac
455 2 0 1 2 512 Stane
Bartolj
  4
   
2052
9 2 4 7 2103      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle 2 0 Oaza miru
1 Mihael
Gričar
522 2,5 1 0 1,5 507 Matjaž
Križan
1
2 Dušan
Mal
511 3 1 0 1 485 Miloš
Jančič
2
3 Sonja
Pavlič
529 1 0 1 3 531 Sebastjan
Jerman
3
4 Zoran
Žibret
602 2 1 0 2 576 Franci
Bregač
4
   
2164
8,5 5 1 7,5 2099      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Libik 0 2 Adria Mobil
1 Fako
Džankovič
468 2 1 0 2 465 Zvonka
Kobe
1
2 Milan
Šter
523 1,5 0 1 2,5 529 Miran
Ovniček
2
3 Brane
Rukše
524 1,5 0 1 2,5 519 Branko
Jenič
3
4 Jože
Gerdenc
502 1 0 1 3 512 Zlatko
Kobe
4
   
2017
6 1 5 10 2025      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle II. 0 2 Gobja hiška Žužemberk
1 Sebastijan
Turk
476 1 0 1 3 548 Mara
Čefarin
1
2 Damjana
Jerman
483 1 0 1 3 529 Renata
Korelc
2
3 Renata
Gorenc
490 2 0 1 2 507 Martina
Horvat
3
4 Silvo
Staniša
503 1,5 0 1 2,5 574 TiNE
Jerman
4
   
1952
5,5 0 6 10,5 2158      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik II. 0 2 BRGS
1 Jože
Lukan
488 0 0 1 4 607 Igor
Vesel
1
2 Andrej
Brdnik
523 3 1 0 1 505 Zdenko
Gosenca
2
3 Fadilj
Džankovič
487 1 0 1 3 533 Anton
Radešček
3
4 Aleksander
Zupančič
509 1,5 0 1 2,5 499 Iztok
Barborič
4
   
2007
5,5 1 5 10,5 2144      

 

 

9. KROG
Srobotnik 2107
5 1 2007 Adria Mobil
Gobja hiška Žužemberk
1980
4 2 1979 Vodnjak Jr.
Panter
2172
1 5 2188 Roletarstvo Medle
Oaza miru
2047
4 2 2018 Partizan Semič
BRGS
2224 6 0 1939 Roletarstvo Medle II.
Srobotnik II.
1974
0 6 2178 Libik

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik 2 0 Adria Mobil
1 Milka
Dular
572 3 1 0 1 559 Zlatko
Kobe
1
2 Andrej
Brdnik
471 2 0 1 2 480 Branko
Jenič
2
3 Branko
Novak
508 3 1 0 0 107 Miha
Podrgajs
3
4 Jože
Zupančič
556 3 1 0 1 505 Zvonka
Kobe
4
            0 1 356 Miran
Ovniček
R
   
2107
11 5 1 5 2007      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Gobja hiška Žužemberk 2 0 Vodnjak Jr.
1 TiNE
Jerman
521 3 1 0 1 474 Matej
Šimc
1
2 Renata
Korelc
473 1 0 1 3 530 Urban
Kostrevc
2
3 Mara
Čefarin
527 3 1 0 1 471 Dušan
Pureber
  3
4   Lidija
Bučar
459 1 0 1 3 504 Silva
Kotar
  4
   
1980
8 4 2 8 1979      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Panter 0 2 Roletarstvo Medle
1 Viktor
Koklič
546 2 0 1 2 551 Mihael
Gričar
1
2 Vili
Volf
514 1 0 1 3 521 Sonja
Pavlič
2
3 Brane
Zupančič
538 1 0 1 3 583 Zoran
Žibret
3
4 Brane
Avguštin
574 2 1 0 2 533 Dušan
Mal
4
   
2172
6 1 5 10 2188      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Oaza miru 2 0 Partizan Semič
1 Magda
Jankovič
472 2 1 0 2 461 Alojz
Željko
1
2 Katja
Petkovič
502 2 0 1 2 520 Jaka
Ivanič
2
3 Sebastjan
Jerman
529 1,5 0 1 2,5 524 Drago
Šimic
3
4 Matjaž
Križan
544 3 1 0 1 513 Martin
Šprajcer
4
   
2047
8,5 4 2 7,5 2018      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

BRGS 2 0 Roletarstvo Medle II.
1 Iztok
Barborič
528 3 1 0 1 504 Damjana
Jerman
1
2 Zdenko
Gosenca
543 3 1 0 1 453 Anita
Mohar
2
3 Tomaž
Radešček
600 4 1 0 0 470 Mitja
Turk
3
4 Anton
Radešček
275 1 1 0 1 512 Sebastijan
Turk
4
R Janez
Berkopec
278 2              
   
2224 13 6 0 3 1939      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik II  0 2 Libik
1 Stane
Bartolj
513 2 0 1 2 517 Jože
Gerdenc
1
2 Jože
Lukan
351 0 0 1 4 538 Tine
Juršič
2
3 Aleksander
Zupančič
499 1 0 1 3 571 Stane
Pavlin
3
4 Fadilj
Džankovič
499 1 0 1 3 552 Brane
Rukše
4
R Robert
Dular
112 0              
   
1974
4 0 6 12 2178      

 

8. KROG
Roletarstvo Medle 2099
6 0 1989 Gobja hiška Žužemberk
Vodnjak Jr.
1746 0 6 2237 BRGS
Roletarstvo Medle II.
2004 5 1 1951 Srobotnik II.
Libik
2220 5 1 2121 Srobotnik
Partizan Semič
2037 1 5 2123 Panter
Adria Mobil
1954 0 6 2088 Oaza miru

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle 2 0 Gobja hiška žužemberk
1 Mihael
Gričar
518 2 1 0 2 514 Beno
Smrekar
1
2 Jerman
Damjana
505 2 1 0 2 490 Renata
Korelc
2
3 Zoran
Žibret
549 2,5 1 0 1,5 514 TiNE
Jerman
3
4 Dušan
Mal
527 3 1 0 1 471 Martina
Horvat
4
   
2099
9,5 6 0 6,5 1989      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Jr. 0 2 BRGS
1 Leon
Kotar
404 0 0 1 4 566 Zdenko
Gosenca
1
2 Denis
King
380 0 0 1 4 550 Aleš
Šimc
2
3 Matej
Šimc
443 0 0 1 4 551 Igor
Vesel
  3
4   Urban
Kostrevc
519 0,5 0 1 3,5 570 Anton
Radešček
  4
   
1746
0,5 6 0 15,5 2237      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle II. 2 0 Srobotnik II.
1 Mitja
Turk
504 2 1 0 2 477 Fadilj
Džankovič
1
2 Sebastijan
Turk
493 3 1 0 1 494 Aleksander
Zupančič
2
3 Renata
Gorenc
490 4 1 0 0 415 Robert
Dular
3
4 Sebastjan
Virant
517 2 0 1 2 565 Stane
Bartol
4
   
2004
11 5 1 5 1951      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Libik 2 0 Srobotnik
1 Tine
Juršič
544 2 0 1 2 553 Branko
Novak
1
2 Jože
Gerdenc
528 2 1 0 2 502 Andrej
Brdnik
2
3 Stane
Pavlin
579 4 1 0 0 530 Jože
Zupančič
3
4 Brane
Rukše
569 3 1 0 1 536 Milka
Dular
4
   
2220
11 5 1 5 2121      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Partizan Semič 0 2 Panter
1 Drago
Šimic
523 1 0 1 3 549 Vili
Volf
1
2 Jaka
Ivanič
515 2 1 0 2 495 Drago
Zupančič
2
3 Stane
Škof
509 0 0 1 4 558 Brane
Zupančič
3
4 Drago
Draganjac
490 2 0 1 2 521 Brane
Avguštin
4
   
2037
5 1 5 11 2123      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Adria Mobil 0 2 Oaza miru
1 Miran
Ovniček
482 0 0 1 4 528 Sebastjan
Jerman
1
2 Zvonka
Kobe
472 2 0 1 2 498 Katja
Petkovič
2
3 Zlatko
Kobe
523 0 0 1 4 574 Franci
Bregač
3
4 Branko
Jenič
477 1 0 1 3 488 Aleksander
Bevc
4
   
1954
3 0 6 13 2088      

 

7. KROG
Panter 2145
5 1 1994 Adria Mobil
Srobotnik II.
2071 6 0 1865 Vodnjak Jr.
BRGS
2105 0 6 2237 Roletarstvo Medle
Gobja hiška Žužemberk
2095 2 4 2119 Partizan Semič
Oaza miru
2042 1 5 2127 Srobotnik
Roletarstvo Medle II.
2015 3 3 2086 Libik

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Panter 2 0 Adria Mobil
1 Viktor
Koklič
507 2 0 1 2 519 Branko
Jenič
1
2 Vili
Volf
549 3,5 1 0 0 103 Miha
Podrgajs
2
3 Brane
Avguštin
537 3 1 0 1 516 Zlatko
Kobe
3
4 Brane
Zupančič
552 4 1 0 0 469 Zvonka
Kobe
4
              0,5 387 Miran
Ovniček
R
   
2145
12,5 5 1 3,5 1994      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik II. 2 0 Vodnjak Jr.
1 Jože
Lukan
473 2,5 1 0 1,5 448 Silva
Kotar
1
2 Stane
Bartolj
531 3 1 0 1 541 Urban
Kostrevc
2
3 Fadilj
Džankovič
537 3 1 0 1 445 Lidija
Bučar
  3
4   Aleksander
Zupančič
530 4 1 0 0 431 Dušan
Pureber
  4
   
2071
12,5 6 0 3,5 1865      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

BRGS 0 2 Roletarstvo Medle
1 Tomaž
Radešček
542 2 0 1 2 543 Mihael
Gričar
1
2 Anton
Radešček
552 1 0 1 3 578 Zoran
Žibret
2
3 Iztok
Barborič
243 0 0 1 3 556 Sonja
Pavlič
3
4 Igor
Vesel
535 2 0 1 2 560 Dušan
Mal
4
R Janez
Berkopec
233 1              
   
2105
6 0 6 10 2237      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Gobja hiška Žužemberk 0 2 Partizan Semič
1 Mara
Čefarin
482 0 0 1 4 555 Martin
Šprajcer
1
2 TiNE
Jerman
566 2,5 1 0 1,5 550 Jaka
Ivanič
2
3 Renata
Korelc
523 2 0 1 2 532 Drago
Šimic
3
4 Borut
Kostrevc
524 3 1 0 0 113 Drago
Draganjac
4
            0 1 369 Alojz
Željko
R
   
2095
7,5 2 4 8,5 2119      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Oaza miru 0 2 Srobotnik
1 Magda
Jankovič
489 2 0 1 2 506 Branko
Novak
1
2 Miloš
Jančič
520 1 0 1 3 545 Jože
Zupančič
2
3 Bevc
Aleksander
530 2 1 0 2 498 Andrej
Brdnik
3
4 Sebastjan
Jerman
503 0 0 1 4 578 Milka
Dular
4
   
2042
5 1 5 11 2127      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle II. 1 1 Libik
1 Sebastjan
Virant
531 2 1 0 2 513 Stane
Pavlin
1
2 Silvo
Staniša
525 2 1 0 2 521 Jože
Gerdenc
2
3 Sebastijan
Turk
510 2 1 0 2 507 Tine
Juršič
3
4 Anita
Mohar
449 0 0 1 4 545 Milan
Šter
4
   
2015
6 3 3 10 2086      

 

6. KROG
Partizan Semič 2045
1 5 2135 BRGS
Libik
2169 0 6 2208 Oaza miru
Adria Mobil
2031 2 4 2056 Gobja hiška Žužemberk
Roletarstvo Medle
2108 6 0 1904 Srobotnik II.
Srobotnik
2194 4 2 2170 Panter
Vodnjak Jr.
1981 4 2 1945 Roletarstvo Medle II.

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Partizan Semič 0 2 BRGS
1 Martin
Šprajcer
536 2 0 1 2 539 Aleš
Šimc
1
2 Jaka
Ivanič
538 4 1 0 0 105 Zdenko
Gosenca
2
3 Anton
Bajuk
480 0 0 1 4 555 Tomaž
Radešček
3
4 Drago
Šimic
491 0 0 1 4 580 Anton
Radešček
4
              0 356 Janez
Berkopec
R
   
2045
6 1 5 10 2135      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Libik 0 2 Oaza Miru
1 Fako
Džankovič
545 1,5 0 1 2,5 566 Miloš
Jančič
1
2 Stane
Pavlin
554 1 0 1 3 544 Sebastjan
Jerman
2
3 Jože
Gerdenc
536 2 0 1 2 537 Matjaž
Križan
  3
4   Branko
Rukše
534 2 0 1 2 561 Franci
Bregač
  4
   
2169
6,5 0 6 9,5 2208      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Adria Mobil 0 2 Gobja hiška Žužemberk
1 Zvonka
Kobe
464 1 0 1 3 499 Mara
Čefarin
1
2 Miran
Ovniček
508 3 1 0 1 510 Marina
Horvat
2
3 Zlatko
Kobe
569 4 1 0 0 509 TiNE
Jerman
3
4 Branko
Jenič
490 2 0 1 2 538 Renata
Korelc
4
   
2031
10 2 4 6 2056      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle 2 0 Srobotnik II.
1 Mihael
Gričar
521 3 1 0 1 483 Aleksander
Zupančič
1
2 Sonja
Pavlič
500 2 1 0 2 485 Fadilj
Džankovič
2
3 Zoran
Žibret
568 4 1 0 0 447 Jože
Lukan
3
4 Dušan
Mal
519 3 1 0 1 489 Stane
Bartolj
4
   
2108
12 6 0 4 1904      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik 2 0 Panter
1 Branko
Novak
574 2,5 1 0 1,5 515 Drago
Zupančič
1
2 Andrej
Brdnik
557 2 1 0 2 548 Vili
Volf
2
3 Milka
Dular
534 1 0 1 3 552 Brane
Avguštin
3
4 Jože
Zupančič
529 2 0 1 2 555 Brane
Zupančič
4
   
2194
7,5 4 2 8,5 2170      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Jr. 2 0 Roletarstvo Medle II.
1 Silva
Kotar
462 1 0 1 3 495 Renata
Gorenc
1
2 Urban
Kostrevc
565 4 1 0 0 484 Sebastijan
Turk
2
3 Borut
Kostrevc
507 3 1 0 1 469 Anita
Mohar
3
4 Dušan
Pureber
447 1 0 1 3 497 Mitja
Turk
4
   
1981
9 4 2 7 1945      

 

5. KROG
Panter
2135 4 2 2112 Oaza miru
Roletarstvo Medle II.
1920 1 5 2186 Roletarstvo Medle
Srobotnik II.
2040 2 4 2045 Partizan Semič
BRGS
2160 6 0 1964 Adria Mobil
Vodnjak Jr.
1896 1 5 2023 Libik
Gobja hiška Žužemberk
2019 1 5 2086 Srobotnik

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Panter 2 0 Oaza miru
1 Vili
Volf
530 2 1 0 2 517 Alojz
Fink
1
2 Drago
Zupančič
546 2 1 0 2 540 Sebastjan
Jerman
2
3 Brane
Zupančič
520 1 0 1 3 508 Miloš
Jančič
3
4 Brane
Avguštin
539 2 0 1 2 547 Matjaž
Križan
4
   
2135
7 4 2 9 2112      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle II 0 2 Roletarstvo Medle
1 Ana
Gačnik
409 0 0 1 4 498 Damjana
Jerman
1
2 Mitja
Turk
477 0 0 1 4 557 Mihael
Gričar
2
3 Silvo
Staniša
243 0 0 1 4 559 Zoran
Žibret
  3
4   Sebastijan
Turk
535 2 1 0 2 532 Sonja
Pavlič
  4
R Sebastjan
Virant
256 0              
   
1920
2 1 5 14 2186      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik II. 0 2 Partizan Semič
1 Jože
Lukan
457 1 0 1 3 519 Martin
Šprajcer
1
2 Stane
Bartolj
551 3 1 0 1 512 Jaka
Ivanič
2
3 Fadilj
Džankovič
545 3 1 0 1 499 Drago
Draganjac
3
4 Aleksander
Zupančič
487 1 0 1 3 515 Drago
Šimic
4
   
2040
8 2 4 8 2045      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

BRGS 2 0 Adria Mobil
1 Zdenko
Gosenca
250 0,5 1 0 1,5 507 Zvonka
Kobe
1
2 Igor
Vesel
516 3 1 0 1 512 Miran
Ovniček
2
3 Aleš
Šimc
577 4 1 0 0 445 Miha
Podrgajs
3
4 Tomaž
Radešček
551 3 1 0 1 500 Zlatko
Kobe
4
R Anton
Radešček
266 2              
   
2160
12,5 6 0 3,5 1964      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Jr. 0 2 Libik
1 Leon
Kotar
411 0 0 1 4 495 Fako
Džankovič
1
2 Denis
King
436 0 0 1 4 535 Branko
Rukše
2
3 Urban
Kostrevc
535 4 1 0 0 470 Milan
Šter
3
4 Borut
Kostrevc
514 1 0 1 3 523 Tine
Juršič
4
   
1896
5 1 5 11 2023      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Gobja hiška Žužemberk 0 2 Srobotnik
1 Mara
Čefarin
469 0,5 0 1 3,5 519 Milka
Dular
1
2 Renata
Korelc
540 3 1 0 1 517 Branko
Novak
2
3 Martina
Horvat
481 1 0 1 3 493 Andrej
Brdnik
3
4 TiNE
Jerman
529 2 0 1 2 557 Jože
Zupančič
4
   
2019
6,5 1 5 9,5 2086      

 

4. KROG
Libik
1991 0 6 2234 Panter
Partizan Semič
2078 4,5 1,5 1989 Roletarstvo Medle II.
Srobotnik
2225 1 5 2244 BRGS
Roletarstvo Medle
2069 6 0 1912 Vodnjak Jr.
Adria Mobil
1945 1 5 2062 Srobotnik II.
Oaza miru
2092 1 5 2123 Gobja hiška žužemberk

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Libik 0 2 Panter
1 Fako
Džankovič
427 0 0 1 4 569 Drago
Zupančič
1
2 Jože
Gerdenc
507 1,5 0 1 2,5 550 Vili
Volf
2
3 Stane
Pavlin
523 1,5 0 1 2,5 567 Brane
Zupančič
3
4 Tine
Juršič
534 2 0 1 2 548 Brane
Avguštin
4
   
1991
5 0 6 1 2234      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Partizan Semič 2 0 Roletarstvo Medle II.
1 Drago
Draganjac
524 3 1 0 1 508 Turk
Sebastijan
1
2 Drago
Šimic
527 2 0 1 2 531 Silvo
Staniša
2
3 Jaka
Ivanič
525 4 1 0 0 448 Anita
Mohar
  3
4   Martin
Šprajcer
502 2 0,5 0,5 2 502 Sebastjan
Virant
  4
   
2078
11 4,5 1,5 5 1989      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik 0 2 BRGS
1 Milka
Dular
589 1 0 1 3 638 Aleš
Šimc
1
2 Jože
Klobučar
513 2 0 1 2 533 Zdenko
Gosenca
2
3 Branko
Novak
534 1 0 1 3 531 Anton
Radešček
3
4 Jože
Zupančič
589 3 1 0 1 542 Tomaž
Radešček
4
   
2225
7 1 5 9 2244      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle 2 0 Vodnjak Jr.
1 Damjana
Jerman
523 3 1 0 1 492 Dušan
Pureber
1
2 Mihael
Gričar
502 3 1 0 1 434 Marija
Seničar
2
3 Zoran
Žibret
541 2 1 0 2 534 Urban
Kostrevc
3
4 Sonja
Pavlič
503 4 1 0 0 452 Lidija
Bučar
4
   
2069
12 6 0 4 1912      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Adria Mobil 0 2 Srobotnik II.
1 Miha
Podrgajs
464 1 0 1 3 489 Aleksander
Zupančič
1
2 Zvonka
Kobe
477 1 0 1 3 499 Fadilj
Džankovič
2
3 Zlatko
Kobe
506 1 0 1 3 557 Andrej
Brdnik
3
4 Branko
Jenič
498 3 1 0 1 517 Stane
Bartolj
4
   
1945
6 1 5 10 2062      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Oaza miru 0 2 Gobja hiška Žužemberk
1 Aleksander
Bevc
546 2 1 0 2 497 Borut
Kostrevc
1
2 Miloš
Jančič
526 1 0 1 3 522 Renata
Korelc
2
3 Katja
Petkovič
475 1 0 1 3 542 Martina
Horvat
3
4 Sebastjan
Jerman
545 2 0 1 2 562 TiNE
Jerman
4
   
2092
6 1 5 10 2123      

 

3. KROG
Srobotnik II. 1936
0 6 2183 Srobotnik
BRGS 2155
4 2 2067 Oaza miru
Gobja hiška Žužemberk 2108
4 2 2060 Panter
Vodnjak Jr. 1942
1 5 2076 Partizan Semič
Roletarstvo Medle 2108
2 4 2191 Libik
Roletarstvo Medle II. 1913
2 4 1943 Adria Mobil

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik II. 0 2 Srobotnik
1 Fadilj
Džankovič
315 0 0 1 4 532 Milka
Dular
1
2 Aleksander
Zupančič
513 0 0 1 4 533 Jože
Klobučar
2
3 Stane
Bartolj
524 1 0 1 3 572 Jože
Zupančič
3
4 Jože
Lukan
471 0 0 1 4 546 Brane
Novak
4
R   Marinka
Lukan
113 0              
   
1936
1 0 6 15 2183      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

BRGS 2 0 Oaza Miru
1 Aleš
Šimc
529 4 1 0 0 497 Miloš
Jančič
1
2 Igor
Vesel
542 1 0 1 3 534 Sebastjan
Jerman
2
3 Anton
Radešček
572 4 1 0 0 495 Alojz
Fink
  3
4   Tomaž
Radešček
242 0 0 1 2 541 Matjaž
Križan
  4
R   Zdenko
Gosenca
269 2              
   
2155
11 4 2 5 2067      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Gobja hiška Žužemberk 2 0 Panter
1 Martina
Horvat
498 2 0 1 2 511 Drago
Zupančič
1
2 TiNE
Jerman
535 3 1 0 1 501 Viktor
Koklič
2
3 Renata
Korelc
525 1 0 1 3 532 Brane
Avguštin
3
4 Beno
Smrekar
550 3 1 0 1 516 Brane
Zupančič
4
   
2108
9 4 2 7 2060      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Jr 0 2 Partizan Semič
1 Urban
Kostrevc
512 3 1 0 1 479 Alojz
Željko
1
2 Borut
Kostrevc
505 1 0 1 3 524 Martin
Šprajcer
2
3 Lidija
Bučar
461 1 0 1 3 513 Drago
Šimic
3
4 Silva
Kotar
464 0 0 1 4 560 Jaka
Ivanič
4
   
1942
5 1 5 11 2076      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle 0 2 Libik
1 Damjana
Jerman
469 0 0 1 4 568 Brane
Rukše
1
2 Mihael
Gričar
522 2 0 1 2 561 Jože
Gerdenc
2
3 Zoran
Žibret
545 2,5 1 0 1,5 521 Fako
Džankovič
3
4 Sonja
Pavlič
572 3 1 0 1 541 Stane
Pavlin
4
   
2108
7,5 2 4 8,5 2191      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle II. 0 2 Adria Mobil
1 Sebastjan
Virant
461 3 1 0 1 348 Zvonka
Kobe
1
2 Silvo
Staniša
535 3 1 0 1 497 Branko
Jenič
2
3 Sebastijan
Turk
474 1 0 1 3 532 Zlatko
Kobe
3
4 Mitja
Turk
443 0 0 1 4 467 Miha
Podergajs
4
              0 99 Stane
Vidmar
  R
   
1913
7 2 4 9 1943      

 

2. KROG
Panter 2094
2 4 2113 BRGS
Libik 2142
5 1 1973 Gobja hiška Žužemberk
Oaza Miru 2021
5 1 2006 Srobotnik II.
Srobotnik 2126
6 0 1925 Roletarstvo Medle II.
Adria Mobil 2023
5 1 1883 Vodnjak Jr.
Partizan Semič 1979
0 6 2117 Roletarstvo Medle

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Panter 0 2 BRGS
1 Viktor
Koklič
525 2 1 0 2 524 Zdenko
Gosenca
1
2 Drago
Zupančič
510 2 0 1 2 548 Igor
Vesel
2
3 Brane
Avguštin
528 2 0 1 2 571 Anton
Radešček
3
4 Brane
Zupančič
531 4 1 0 0 470 Janez
Berkopec
4
   
2094
10 2 4 6 2113      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Libik 2 0 Gobja hiška Žužemberk
1 Jože
Gerdenc
564 3 1 0 1 533 Renata
Korelc
1
2 Brane
Rukše
521 4 1 0 0 457 Martina
Horvat
2
3 Stane
Pavlin
532 4 1 0 0 435 Mara
Čefarin
  3
4   Tine
Juršič
243 0 0 1 2 548 TiNE
Jerman
  4
R   Fako
Džankovič
282 2              
   
2142
13 5 1 3 1973      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Oaza miru 2 0 Srobotnik II.
1 Katja
Petkovič
510 3 1 0 1 504 Fadilj
Džankovič
1
2 Miloš
Jančič
534 3 1 0 1 491 Aleksander
Zupančič
2
3 Sebastjan
Jerman
495 3 1 0 0 204 Robert
Dular
3
4 Matjaž
Križan
482 0 0 1 4 565 Andrej
Brdnik
4
              1 242 Jože
Lukan
R
   
2021
9 5 1 7 2006      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik 2 0 Roletarstvo Medle II.
1 Jože
Klobučar
534 3 1 0 1 490 Anita
Mohar
1
2 Milka
Dular
515 3 1 0 1 454 Ana
Gačnik
2
3 Branko
Novak
553 4 1 0 0 465 Renata
Gorenc
3
4 Jože
Zupančič
524 2 1 0 2 516 Sebastjan
Virant
4
   
2126
12 6 0 4 1925      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Adria Mobil 2 0 Vodnjak Jr.
1 Branko
Jenič
478 1 0 1 3 494 Beno
Smrekar
1
2 Stane
Vidmar
456 3 1 0 1 446 Silva
Kotar
2
3 Zlatko
Kobe
543 4 1 0 0 494 Borut
Kostrevc
3
4 Miha
Podergajs
546 4 1 0 0 449 Urban
Kostrevc
4
   
2023
12 5 1 4 1883      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Partizan Semič 0 2 Roletarstvo Medle
1 Anton
Bajuk
487 2 0 1 2 514 Mihael
Gričar
1
2 Drago
Draganjac
470 1 0 1 3 514 Damjana
Jerman
2
3 Drago
Šimic
498 0,5 0 1 3,5 533 Sonja
Pavlič
3
4 Jaka
Ivanič
524 2 0 1 2 566 Zoran
Žibret
4
   
1979
5,5 0 6 10,5 2117      

 

1. KROG
Srobotnik II. 1959
2 4 2023 Panter
Roletarstvo Medle 2085
5 1 2000 Adria Mobil
Vodnjak Jr. 1766
1 5 2110 Srobotnik
Roletarstvo Medle II. 1981
1 5 2017 Oaza miru
Partizan Semič 2010
5 1 1945 Libik
BRGS 2064
4 2 2055 Gobja hiška Žužemberk

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik II. 0 2 Panter
1 Robert
Dular
438 1 0 1 3 511 Drago
Zupančič
1
2 Aleksander
Zupančič
514 2 1 0 2 510 Brane
Avguštin
2
3 Fadilj
Džankovič
482 1 0 1 3 505 Brane
Zupančič
3
4 Stane
Bartolj
525 3 1 0 1 497 Viktor
Koklič
4
   
1959
7 2 4 9 2023      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle 2 0 Adria Mobil
1 Mihael
Gričar
474 3 1 0 1 434 Miha
Podergajs
1
2 Damjana
Jerman
516 2 1 0 2 499 Zvonka
Kobe
2
3   Zoran
Žibret
564 4 1 0 0 502 Robi
Kocjan
  3
4   Sonja
Pavlič
531 0 0 1 4 565 Zlatko
Kobe
  4
   
2085
9 5 1 7 2000      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Jr. 0 2 Srobotnik
1 Denis
King
399 0 0 1 4 532 Milka
Dular
1
2 Leon
Kotar
349 0 0 1 4 528 Andrej
Brdnik
2
3 Urban
Kostrevc
542 3 1 0 1 475 Jože
Klobučar
3
4 Martina
Horvat
476 0 0 1 4 575 Jože
Zupančič
4
   
1766
3 1 5 13 2110      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle II. 0 2 Oaza miru
1 Silvo
Staniša
492 1 0 1 3 526 Alojz
Fink
1
2 Anita
Mohar
491 3 1 0 1 466 Magda
Jankovič
2
3 Mitja
Turk
481 2 0 1 2 484 Sebastjan
Jerman
3
4 Sebastijan
Turk
517 1 0 1 3 541 Matjaž
Križan
4
   
1981
7 1 5 9 2017      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Partizan Semič 2 0 Libik
1 Drago
Šimic
496 3 1 0 0 215 Milan
Šter
1
2 Jaka
Ivanič
517 3 1 0 1 493 Branko
Rukše
2
3 Drago
Draganjac
485 2 0 1 2 501 Tine
Juršič
3
4 Martin
Šprajcer
512 3 1 0 1 493 Stane
Pavlin
4
              1 243 Fako
Džankovič
R
   
2010
11 5 1 5 1945      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

BRGS 2 0 Gobja hiška Žužemberk
1 Aleš
Šimc
513 3 1 0 1 454 Mara
Čefarin
1
2 Igor
Vesel
516 0 0 1 4 558 Renata
Korelc
2
3 Zdenko
Gosenca
525 2 1 0 2 524 Beno
Smrekar
3
4 Stane
Bučar
244 0 0 1 2 519 TiNE
Jerman
4
R Anton
Radešček
266 2              
   
2064
7 4 2 9 2055