Ta stran, kot mnoge druge, uporablja za svoje delovanje in izboljševanje uporabniške izkušnje majhne datoteke imenovane piškotki. Če uporabljate to spletno stran, soglašate z uporabo piškotkov v skladu s tem obvestilom.

# Priimek in ime Klub Set
1 Žibret Zoran Roletarstvo Medle 53
2 Gričar Mihael Roletarstvo Medle 50
3 Avguštin Brane Panter 49
4 Zupančič Brane Panter 48
5 Jerman TiNE Gobja hiška Žužemberk 44.5
6 Šimc Aleš BRGS 44
7 Šimic Drago Partizan Semič 42
8 Kostrevc Urban Vodnjak Jr. 41.5
9 Zupančič Jože Srobotnik 41
9 Šprajcer Martin Partizan Semič 41
11 Kobe Zlatko Adria Mobil 39
12 Ivanič Jaka Partizan Semič 37.5
12 Jerman Sebastjan Oaza miru 37.5
14 Brdnik Andrej Srobotnik 37
15 Pavlin Stane Libik 36.5
15 Radešček Anton BRGS 35.5
17 Novak Brane Srobotnik 34
18 Rukše Brane Libik 33.5
19 Bartolj Stane Srobotnik II. 33
20 Križan Matjaž Oaza miru 32.5
21 Jenič Brane Adria Mobil 32
22 Vesel Igor BRGS 28.5
23 Ovniček Miran Adria Mobil 28
24 Gerdenc Jože Libik 27.5
25 Juršič Tine Libik 26.5
26 Klobučar Jože Srobotnik 26
27 Jančič Miloš Oaza miru 25.5
27 Radešček Tomaž BRGS 25.5
27 Džankovič Fadilj Srobotnik II. 25.5
27 Zupančič Drago Panter 25.5
31 Virant Sebastjan Roletarstvo Medle II. 23
31 Volf Vili Panter 23
33 Zupančič Aleksander Srobotnik II. 21.5
34 Gosenca Zdenko BRGS 20.5
35 Smrekar Beno Gobja hiška Žužemberk 20
36 Staniša Silvo Roletarstvo Medle II. 19.5
37 Džankovič Fako Libik 19
38 Turk Sebastijan Roletarstvo Medle II. 18.5
39 Mal Dušan Roletarstvo Medle 17
39 Koklič Viktor Panter 17
41 Bevc Aleksander Oaza miru 16
42 Šter Milan Libik 15.5
42 Kostrevc Borut Vodnjak Jr. 15.5
44 Draganjac Drago Partizan Semič 14
45 Lukan Jože Srobotnik II. 11
45 Željko Alojz Partizan Semič 11
47 Podrgajs Miha Adria Mobil 10
48 Bučar Stane BRGS 9
49 Barborič Iztok BRGS 8.5
50 Bregač Franci Oaza miru 8
51 Pureber Dušan Vodnjak Jr. 7.5
52 Turk Mitja Roletarstvo Medle II. 7
53 Šimc Matej Vodnjak Jr. 6
54 Fink Alojz Oaza miru 5
54 Brunner Bogdan Adria Mobil 5
56 Jankovič Marko Oaza miru 4
57 Berkopec Janez BRGS 3
57 Vidmar Stane Adria Mobil 3
59 Bajuk Anton Partizan Semič 2
58 Dular Robert Srobotnik II. 2
61 Rifelj Emil Gobja hiška Žužemberk 1.5
62 Kotar Leon Vodnjak Jr. 1
62 Škof Stane Partizan Semič 1
64 King Denis Vodnjak Jr. 0
64 Rajar Maj Vodnjak Jr. 0
64 Pilič Miloš Roletarstvo Medle II. 0

 

Keglja se na lastno odgovornost!

Obvezno v čistih športnih copatih, namenjenih za dvoranski šport!