Ta stran, kot mnoge druge, uporablja za svoje delovanje in izboljševanje uporabniške izkušnje majhne datoteke imenovane piškotki. Če uporabljate to spletno stran, soglašate z uporabo piškotkov v skladu s tem obvestilom.

# Priimek in ime Klub Set
1 Žibret Zoran Roletarstvo Medle 62
2 Avguštin Brane Panter 59
3 Gričar Mihael Roletarstvo Medle 57.5
4 Zupančič Brane Panter 57
5 Jerman TiNE Gobja hiška Žužemberk 53.5
6 Šimc Aleš BRGS 53
7 Šprajcer Martin Partizan Semič 53
8 Zupančič Jože Srobotnik 52
9 Šimic Drago Partizan Semič 48.5
9 Kostrevc Urban Vodnjak Jr. 48.5
11 Kobe Zlatko Adria Mobil 48
12 Brdnik Andrej Srobotnik 47
12 Jerman Sebastjan Oaza miru 45.5
14 Rukše Brane Libik 44
15 Pavlin Stane Libik 43
15 Novak Brane Srobotnik 42
17 Bartolj Stane Srobotnik II. 41.5
18 Ivanič Jaka Partizan Semič 40.5
19 Radešček Anton BRGS 39.5
20 Križan Matjaž Oaza miru 39
21 Jenič Brane Adria Mobil 37
22 Gerdenc Jože Libik 36.5
23 Ovniček Miran Adria Mobil 36.5
24 Volf Vili Panter 36
25 Radešček Tomaž BRGS 36
26 Jančič Miloš Oaza miru 35.5
27 Zupančič Drago Panter 35.5
27 Klobučar Jože Srobotnik 35
27 Džankovič Fadilj Srobotnik II. 31.5
27 Vesel Igor BRGS 30.5
31 Juršič Tine Libik 29.5
31 Gosenca Zdenko BRGS 29.5
33 Virant Sebastjan Roletarstvo Medle II. 28
34 Staniša Silvo Roletarstvo Medle II. 26.5
35 Mal Dušan Roletarstvo Medle 26
36 Zupančič Aleksander Srobotnik II. 24.5
37 Džankovič Fako Libik 22
38 Turk Sebastijan Roletarstvo Medle II. 21.5
39 Koklič Viktor Panter 21
39 Smrekar Beno Gobja hiška Žužemberk 20
41 Kostrevc Borut Vodnjak Jr. 18.5
42 Šter Milan Libik 17.5
42 Draganjac Drago Partizan Semič 17
44 Bevc Aleksander Oaza miru 17
45 Željko Alojz Partizan Semič 15
45 Bučar Stane BRGS 14
47 Lukan Jože Srobotnik II. 11
48 Podrgajs Miha Adria Mobil 10
49 Turk Mitja Roletarstvo Medle II. 9
50 Pureber Dušan Vodnjak Jr. 8.5
51 Barborič Iztok BRGS 8.5
52 Bregač Franci Oaza miru 8
53 Šimc Matej Vodnjak Jr. 6
54 Jankovič Marko Oaza miru 6
54 Rifelj Emil Gobja hiška Žužemberk 5.5
56 Fink Alojz Oaza miru 5
57 Brunner Bogdan Adria Mobil 5
57 Berkopec Janez BRGS 4.5
59 Pilič Miloš Roletarstvo Medle II. 3
58 Vidmar Stane Adria Mobil 3
61 Bajuk Anton Partizan Semič 2
62 Dular Robert Srobotnik II. 2
62 Kotar Leon Vodnjak Jr. 1
64 Škof Stane Partizan Semič 1
64 Kotnik Nejc Vodnjak Jr. 0
64 Tušek Stjepan Srobotnik II. 0
  King Denis Vodnjak Jr. 0
  Rajar Maj Vodnjak Jr. 0