Ta stran, kot mnoge druge, uporablja za svoje delovanje in izboljševanje uporabniške izkušnje majhne datoteke imenovane piškotki. Če uporabljate to spletno stran, soglašate z uporabo piškotkov v skladu s tem obvestilom.

 22. KROG
Roletarstvo Medle II. 1932 0 6 2208 Panter
Srobotnik II. 2044 2,5 3,5 2052 Gobja hiška Žužemb.
Libik 2131 4 2 2126 BRGS
Vodnjak Jr. 1790 1 5 2031 Oaza miru
Partizan Semič 2040 5 1 2036 Adria Mobil
Roletarstvo Medle 2117 2 4 2190 Srobotnik

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle II. 0 2 Panter
1 Ana
Gačnik
444 0 0 1 4 571 Branko
Avguštin
1
2 Renata
Gorenc
510 0 0 1 4 555 Branko
Zupančič
2
3 Anita
Mohar
478 0 0 1 4 551 Drago
Zupančič
3
4 Miloš
Pilič
500 1 0 1 3 531 Vili
Volf
4
      1932 1 0 6 15 2208      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik II. 0 2 Gobja hiška Žužemberk
1 Aleksander
Zupančič
494 1 0 1 3 552 Martina
Horvat
1
2 Fadilj
Džankovič
528 3 1 0 1 483 Mara
Čefarin
2
3 Andrej
Brdnik
494 2 0,5 0,5 2 494 TiNE
Jerman
3
4 Stane
Bartolj
528 2 1 0 2 523 Renata
Korelc
4
      2044 8 2,5 3,5 8 2052      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Libik 2 0 BRGS
1 Tine
Juršič
497 0 0 1 4 526 Tomaž
Radešček
1
2 Jože
Gerdenc
522 1 0 1 3 561 Anton
Radešček
2
3   Stane
Pavlin
536 3 1 0 1 516 Stane
Bučar
  3
4   Branko
Rukše
576 3 1 0 1 523 Aleš
Šimc
  4
   
2131 7 4 2 9 2126      

 

 ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Jr. 0 2 Oaza miru
1 Iris
Željko
411 0,5 0 1 3,5 479 Katja
Petkovič
1
2 Dušan
Pureber
493 1 0 1 3 538 Miloš
Jančič
2
3 Nejc
Kotnik
393 0 0 1 4 526 Sebastjan
Jerman
3
4 Urban
Kostrevc
493 3 1 0 1 488 Matjaž
Križan
4
   
1790 4,5 1 5 11,5 2031      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Partizan Semič 2 0 Adria Mobil
1 Jaka
Ivanič
521 2 1 0 2 509 Zvonka
Kobe
1
2 Martin
Šprajcer
545 3 1 0 1 507 Miran
Ovniček
2
3 Alojz
Željko
458 0 0 1 4 537 Zlatko
Kobe
  3
4   Drago
Šimic
516 3 1 0 1 483 Branko
Jenič
  4
   
2040 8 5 1 8 2036      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle 0 2 Srobotnik
1 Mihael
Gričar
520 1 0 1 3 551 Jože
Klobučar
1
2 Damjana
Jerman
472 0 0 1 4 556 Milka
Dular
2
3 Zoran
Žibret
567 3 1 0 1 546 Branko
Novak
3
4 Dušan
Mal
558 2 1 0 2 537 Jože
Zupančič
4
      2117 6 2 4 10 2190      

 

 21. KROG
Panter 2165 5 1 1781 Vodnjak Jr.
Srobotnik 2117 5 1 2011 Partizan Semič
Oaza miru 2020 1 5 2214 Roletarstvo Medle
Adria Mobil 2040 1 5 2092 Libik
Gobja hiška Žužemberk 2163 5 1 2030 Roletarstvo Medle II.
BRGS 2181 4 2 2116 Srobotnik II.

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Panter 2 0 Vodnjak Jr.
1 Drago
Zupančič
546 4 1 0 0 439 Iris
Željko
1
2 Brane
Avguštin
530 2 0 1 2 538 Urban
Kostrevc
2
3 Brane
Zupančič
544 4 1 0 0 373 Nejc
Kotnik
3
4 Vili
Volf
545 4 1 0 0 431 Silva
Kotar
4
      2165 14 5 1 2 1781      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik 2 0 Partizan Semič
1 Milka
Dular
530 3 1 0 1 500 Jaka
Ivanič
1
2 Jože
Klobučar
547 3 1 0 1 496 Alojz
Željko
2
3 Branko
Novak
489 1 0 1 3 513 Martin
Šprajcer
3
4 Jože
Zupančič
551 3 1 0 1 502 Drago
Šimic
4
      2117 10 5 1 6 2011      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Oaza miru 0 2 Roletarstvo Medle
1 Miloš
Jančič
515 4 1 0 0 474 Damjana
Jerman
1
2 Matjaž
Križan
542 1 0 1 3 563 Mihael
Gričar
2
3   Sebastjan
Jerman
430 0 0 1 4 578 Dušan
Mal
  3
4   Aleksander
Bevc
533 1 0 1 3 599 Zoran
Žibret
  4
   
2020 6 1 5 10 2214      

 

 ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Adria Mobil 0 2 Libik
1 Miran
Ovniček
511 1,5 0 1 2,5 512 Stane
Pavlin
1
2 Zvonka
Kobe
503 2 1 0 2 491 Jože
Gerdenc
2
3 Jenič
Branko
502 1 0 1 3 520 Tine
Juršič
3
4 Zlatko
Kobe
524 1 0 1 3 569 Brane
Rukše
4
   
2040 5,5 1 5 10,5 2092      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Gobja hiška Žužemberk 2 0 Roletarstvo Mdle II.
1 Renata
Korelc
553 2 1 0 2 520 Sebastijan
Turk
1
2 Mara
Čefarin
514 2 0 1 2 540 Silvo
Staniša
2
3 TiNE
Jerman
547 3 1 0 0 115 Anita
Mohar
  3
4   Martina
Horvat
549 2 1 0 2 495 Sebastjan
Virant
  4
              1 260 Miloš
Pilič
  R
   
2163 9 5 1 7 2030      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

BRGS 2 0 Srobotnik II.
1 Aleš
Šimc
522 1 0 1 3 538 Andrej
Brdnik
1
2 Zdenko
Gosenca
530 3 1 0 1 474 Fadilj
Džankovič
2
3 Igor
Vesel
556 2 0 1 2 561 Stane
Bartolj
3
4 Tomaž
Radešček
573 2 1 0 2 543 Aleksander
Zupančič
4
      2181 8 4 2 8 2116      

 

 

 20. KROG
Adria Mobil 2085 2 4 2114 Srobotnik
Vodnjak Jr. 2100 4 2 2047 Gobja hiška Žužemberk
Roletarstvo Medle 2179 5 1 2151 Panter
Partizan Semič 2053 3 3 2008 Oaza miru
Roletarstvo Medle II. 1956 0 6 2205 BRGS
Libik 2091 5 1 1922 Srobotnik II.

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Adria Mobil 0 2 Srobotnik
1 Miran
Ovniček
547 3 1 0 1 494 Jože
Klobučar
1
2 Zvonka
Kobe
501 1 0 1 3 501 Milka
Dular
2
3 Branko
Jenič
500 1 0 1 3 588 Jože
Zupančič
3
4 Zlatko
Kobe
537 2 1 0 2 531 Branko
Novak
4
      2085 7 2 4 9 2114      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Vodnjak Jr. 2 0 Gobja hiška Žužemberk
1 Borut
Kostrevc
539 3 1 0 1 508 Martina
Horvat
1
2 Lidija
Bučar
507 1 0 1 3 528 TiNE
Jerman
2
3 Urban
Kostrevc
521 1 0 1 3 541 Renata
Korelc
3
4 Emil
Rifelj
533 4 1 0 0 470 Mara
Čefarin
4
      2100 9 4 2 7 2047      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle 2 0 Panter
1 Mihael
Gričar
572 3 1 0 1 545 Branko
Zupančič
1
2 Damjana
Jerman
498 1 0 1 3 525 Vili
Volf
2
3   Sonja
Pavlič
536 3 1 0 1 525 Branko
Avguštin
  3
4   Dušan
Mal
573 3 1 0 1 556 Viktor
Koklič
  4
   
2179 10 5 1 6 2151      

 

 ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Partizan Semič 1 1 Oaza miru
1 Martin
Šprajcer
557 4 1 0 0 467 Aleksander
Bevc
1
2 Drago
Draganjac
452 2 0 1 2 486 Miloš
Jančič
2
3 Alojz
Željko
504 2 0 1 2 511 Sebastjan
Jerman
3
4 Drago
Šimic
540 1,5 0 1 2,5 544 Matjaž
Križan
4
   
2053 9,5 3 3 6,5 2008      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Roletarstvo Medle II. 0 2 BRGS
1 Anita
Mohar
480 0 0 1 4 564 Stane
Bučar
1
2 Miloš
Pilič
462 1 0 1 3 554 Aleš
Šimc
2
3 Mitja
Turk
490 2 0 1 2 531 Tomaž
Radešček
  3
4   Sebastjan
Virant
258 0 0 1 3 556 Zdenko
Gosenca
  4
R   Silvo
Staniša
266 1              
   
1956 4 0 6 12 2205      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Libik 2 0 Srobotnik II.
1 Fako
Džankovič
528 3 1 0 1 485 Fadilj
Džankovič
1
2 Milan
Šter
512 2 0 1 2 513 Andrej
Brdnik
2
3 Brane
Rukše
529 2,5 1 0 1,5 502 Stane
Bartolj
3
4 Jože
Gerdenc
522 4 1 0 0 206 Stjepan
Tušek
4
              0 216 Robert
Dular
   R
      2091 11,5 5 1 4,5 1922      

 

 

 19. KROG
Gobja hiška Žužemberk 2125 1 5 2155 Roletarstvo Medle
BRGS 2079 5 1 1928 Vodnjak Jr.
Srobotnik II. 1997 2 4 2055 Roletarstvo Medle II.
Srobotnik 2142 4 2 2071 Libik
Panter 2069 6 0 2022 Partizan Semič
Oaza miru 2006 0 6 2089 Adria Mobil

 

Zapisniki

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Gobja hiška Žužemberk 0 2 Roletarstvo Medle
1 TiNE
Jerman
541 1 0 1 3 570 Zoran
Žibret
1
2 Martina
Horvat
519 1 0 1 3 524 Damjana
Jerman
2
3 Mara
Čefarin
531 2 0 1 2 549 Sonja
Pavlič
3
4 Renata
Korelc
534 3,5 1 0 0,5 512 Mihael
Gričar
4
      2125 7,5 1 5 8,5 2155      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

BRGS 0 2 Vodnjak Jr.
1 Aleš
Šimc
537 4 1 0 0 484 Dušan
Pureber
1
2 Tomaž
Radešček
555 3,5 1 0 0,5 465 Silva
Kotar
2
3 Zdenko
Gosenca
529 3 1 0 1 503 Urban
Kostrevc
3
4 Janez
Berkopec
458 1,5 0 1 2,5 476 Lidija
Bučar
4
      2079 12 5 1 4 1928      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik II. 0 2 Roletarstvo Medle II.
1 Andrej
Brdnik
516 3 1 0 1 496 Anita
Mohar
1
2 Fadilj
Džankovič
511 1 0 1 3 538 Sebastjan
Virant
2
3   Stane
Bartolj
494 3 1 0 1 482 Sebastijan
Turk
  3
4   Renata
Korelc
476 0 0 1 4 539 Silvo
Staniša
  4
      1997 7 2 4 9 2055      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Srobotnik 2 0 Libik
1 Milka
Dular
515 2 0 1 2 524 Brane
Rukše
1
2 Jože
Klobučar
504 2 0 1 2 513 Jože
Gerdenc
2
3 Branko
Novak
573 4 1 0 0 505 Tine
Juršič
3
4 Jože
Zupančič
550 3 1 0 1 529 Stane
Pavlin
4
      2142 11 4 2 5 2071      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Panter 2 0 Partizan Semič
1 Drago
Zupančič
514 2 1 0 2 509 Martin
Šprajcer
1
2 Vili
Volf
535 3 1 0 1 515 Alojz
Željko
2
3 Viktor
Koklič
472 3 1 0 1 472 Drago
Draganjac
3
4 Avguštin
Branko
548 3 1 0 1 526 Drago
Šimic
4
      2069 11 6 0 5 2022      

 

ZAPISNIK TEKME (klikni za prikaz zapisnika) 

Oaza miru 0 2 Adria Mobil
1 Marko
Jankovič
495 2 0 1 2 513 Zvonka
Kobe
1
2 Miloš
Jančič
479 1 0 1 3 520 Miran
Ovniček
2
3 Sebastjan
Jerman
513 2 0 1 2 530 Zlatko
Kobe
3
4 Matjaž
Križan
519 2 0 1 2 526 Branko
Jenič
4
      2006 7 0 6 9 2089