nastopajocinajboljsitekmovalke

Kvalifikacije moški

 Ura#Priimek in imeI.II.DMTSkupaj
14:20 1 Gričar Igor 91 97 19 1 188
2 Padovac Vito 96 88 22 2 184
14:20 3 Jorgič Senad 77 82 0 159
4 Sevnšek Martin 96 105 2 201
14:40 5 Karun Janko 86
87
2
173
             
14:40              
             
15:00 6 Džankovič Fadilj 94 94 2 188
7 Radešček Anton 87 92 0 179
15:00 8 Džankovič Fako 92 91 2 183
9 Dular Robert 70 88 0 158
15:20 10 Pureber Dušan 83 86 0 169
11 Klobučar Jože 92 100 2 192
15:20 12 Kotnik Nejc 68 81 20 2 149
13 Rajer Ljubo 86 80 17 1 166
15:40 14 Šimic Drago 80 83 0 163
15 Vesel Igor 95 98 2 193
15:40 16 Smrekar Beno 80 87 33 2 167
17 Željko Alojz 86 71 27 1 157
16:00 18 Turk Sebastijan 75 96 0 171
19 Novak Branko 80 97 2 177
16:00 20 Jenič Branko 93 82 13 1 175
21 Jerman TiNE 70 102 15 2 172
16:20 22 Zupančič Jože 81 95 18 2 176
23 Šter Milan 83 81 17 1 164
16:20 24 Ivanič Jaka 79 106 17 2 185
25 Draganjac Drago 80 67 15 1 147

Vrstni red kvalifikacij

#Priimek in imeRezultatZ / P
1 Sevnšek Tine 201 Zmagovalec
2 Vesel Igor 193 Zmagovalec 
3 Klobučar Jože 192 Zmagovalec 
4 Džankovič Fadilj 188 Zmagovalec 
5 Gričar Igor 188 Poraženec  
6 Ivanič Jaka 185 Zmagovalec 
7 Padovac Vito 184 Zmagovalec 
8 Džankovič Fako 183 Zmagovalec 
9 Radešček Anton 179 Poraženec  
10 Novak Branko 177 Zmagovalec 
11 Zupančič Jože 176 Zmagovalec 
12 Jenič Branko 175 Poraženec  
13 Karun Janko 173 Zmagovalec 
14 Jerman TiNE 172 Zmagovalec 
15 Smrekar Beno 167 Zmagovalec 
16 Kotnik Nejc 149 Zmagovalec 
17 Turk Sebastijan 171 Poraženec  
18 Pureber Dušan 169 Poraženec  
19 Rajer Ljubo 166 Poraženec  
20 Šter Milan 164 Poraženec  
21 Šimic Drago 163 Poraženec  
22 Jorgić Senad 159 Poraženec  
23 Dular Robert 158 Poraženec  
24 Željko Alojz 157 Poraženec  
25 Draganjac Drago 147 Poraženec

Na izpadanje

Končni vrstni red

#Priimek in imeRezultatKrog
1 Sevnšek Tine   finale 1-2
2 Vesel Igor   finale 1-2
3 Karun Janko   polfinale 3-4
3 Ivanič Jaka   polfinale 3-4
5 Radešček Anton 196 četrtfinale
6 Jerman TiNE 180 četrtfinale
7 Padovac Vitomir 170 četrtfinale
8 Jenič Branko 163 četrtfinale
9 Gričar Igor 182 osmina finala
10 Klobučar Jože 175 osmina finala
11 Zupančič Jože 174 osmina finala
12 Novak Branko 171 osmina finala
13 Džankovič Fako 164 osmina finala
14 Kotnik Nejc 160 osmina finala
15 Džankovič Fadilj 158 osmina finala
16 Smrekar Beno 154 osmina finala
17 Turk Sebastijan 171 kvalifikacije
18 Pureber Dušan 169 kvalifikacije
19 Rajer Ljubo 166 kvalifikacije
20 Šter Milan 164 kvalifikacije
21 Šimic Drago 163 kvalifikacije
22 Jorgić Senad 159 kvalifikacije
23 Dular Robert 158 kvalifikacije
24 Željko Alojz 157 kvalifikacije
25 Draganjac Drago 147 kvalifikacije

Kvalifikacije ženske

 Ura#Priimek in imeI.II.DMTSkupaj
15:00 1 Čefarin Mara 95 84   2 179
2 Čahuk Duša 77 73   0 150
15:00 3 Mohar Anita 91 75   0 166
4 Zupančič Silva 99 91   2 190
15:20 5 Jerman Damjana 67 89   0 156
6 Movrin Sonja 104 94 2 198
15:20 7         0  
8 Dular Milka 92 98 2 190
15:40 9 Žagar Petra
88 74 13 1 162
10 Korelc Renata
72 81 20 2 153
15:40 11            
12            

Vrstni red kvalifikacij

#Priimek in imeRezultatZ / P
1 Movrin Sonja 198 Zmagovalec
2 Zupančič Silva 190 Zmagovalec 
3 Dular Milka 190 Zmagovalec 
4 Čefarin Mara 179 Zmagovalec 
5 Mohar Anita 166 Poraženec  
6 Žagar Petra 162 Poraženec  
7 Jerman Damjana 156 Poraženec  
8 Korelc Renata 153 Zmagovalec 
9 Čahuk Duša 150 Poraženec  

Na izpadanje

Končni vrstni red

#Priimek in imeRezultatKrog
1 Dular Milka   finale 1-2
2 Korelc Renata   finale 1-2
3 Jerman Damjana   polfinale 3-4
3 Mohar Anita   polfinale 3-4
5 Zupančič Silva 195 četrtfinale
6 Movrin Sonja 180 četrtfinale
7 Čefarin Mara 159 četrtfinale
8 Žagar Petra 151 četrtfinale
9 Čahuk Duša 150 kvalifikacije