Ta stran, kot mnoge druge, uporablja za svoje delovanje in izboljševanje uporabniške izkušnje majhne datoteke imenovane piškotki. Če uporabljate to spletno stran, soglašate z uporabo piškotkov v skladu s tem obvestilom.

  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost
  • Turnir za najbolj kegljaško krajevno skupnost

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

 

Rezultati
# Primek in ime Ekipa KS Rez. Skupaj Točke
1 Zupančič Jože
Dol. Toplice
Dol. Toplice
 
203 797 56
Avguštin Branko 201
Zupančič Brane
199
Vili Volf 194
2 Jerman Damjana
Krka Mali Slatnik 205 791 52
Radešček Anton
199
Jerman TiNE
196
Radešček Tomaž  191
3 Dular Milka
Straža 1
Straža 208 790 49
Novak Branko
197
Klobučar Jože
193
Brdnik Andrej 192
4 Zupančič Aleksander
Straža 2
Straža 198 777 47
Džankovič Fadilj  197
Dular Robert  191
Bartolj Stane  191
5 Šter Milan
Birčna vas Birčna vas
198 775 46
Jenič Branko
195
Brunner Bogdan  192
Ovniček Miran 190
6 Jakofčič Anton
Griblje Griblje 207 772 45
Pezdirc Anton
193
Šimec Martin
190
Pezdirc Jože  182
7 Ivanič Jaka
Dragatuši
Dragatuš
199 769 44
Lamut Cvetka
197
Lamut Alojz
187
Mihelčič Anton
186
8 Gosenca Zdenko
Mačkovec
Ločna - Mačkovec 197 766 43
Križan Matjaž
196
Jerman Sebastjan 190
Jankovič Marko  183
9 Virant Sebastjan Regrča vas
Regrča vas  203 761 42
Pilič Miloš
191
Mihelčič Vinko 190
Staniša Silvo 177
10 Šimic Drago
Partizan Semič
Semič 195

760

 

 

41
Željko Alojz
193
Draganjac Drago
190
Šprajcer Martin 182
11 Kobe Zlatko
Bršljin
Bršljin 200 758 40
Smrekar Beno
198
Kobe Zvonka
195
Šepetavc Bojan
165
12 Vesel Igor
Otočec
Otočec 201 757 39
Mrak Milan
194
Somrak Karol 188
Pajtler Josip
174
13 Rifelj Emil
Mestne njive Mestne njive 200 747 38
Korelc Renata 188
Kostrevc Borut 184
Kostrevc Urban  175 
14 Rukše Branko
Ragovska
Majde Šilc 195 746 37
Berkopec Janez
188
Horvat Martina 182
Čefarin Mara 181
15 Vukšinič Dušan
Grm 1 Kandija - Grm 196 738 36
Rajer Ljubo
194
Mohar Anita 182
Željko Iris  166
16 Kos Marinka
PGD Smolenja vas
Mali Slatnik
196 729 35
Kos Tadej
189
Kos Franc
184
Lipar Mladen
160
17 Bučar Lidija
Straža 3
Straža 194 707 34
Kotar Silva 184
Lukan Jože 166
Lukan Marina  163
18 Vidic Jože
Mach
Mali Slatnik
180 704 33
Krhin Martin
178
Seničar Marjan
175
Husak Jindrich
171
19 Nikolič Kati
Gospodične
Majde Šilc
189 702 32
Erhovnic Ivanka
180
Maver Julka 170
Dragan Joži
163
20 Fink Tone
Dolž M
Dolž 182 699 31
Pavc Ivan
176
Vidmar Jože
171
Ovniček Ivan
170
21 Pureber Dušan
Majda Šilc
Majde Šilc  190 691 30
Tušek Stjepan
170
Kebelj Alojz  168 
Turk Sebastijan  163 
22 Petković Katja Ločna
Ločna - Mačkovec 188 680 29
Šturm Stojan 173
Mravinec Franc 160
Kotnik Nejc 159
22 Gričar Mihael Center
Center
183 680 29
Bihar Josip
179
Bihar Leon 166
Brkič Strman Nikolas  152
24 Lipar Bojana
Dame
Mali Slatnik
176 675 27
Krhin Milena
174
Barbo Slavka
166
Seničar Fani
159
25 Džankovič Fako
Drska Drska  190 669 26
Trontelj Slavko
172
Ostojič Jelka 166
Škof Gregor  141
26 Zupančič Drago
Dol. Toplice 2 Dol. Toplice 197 667 25
Fink Jože
183
Peterlin Dušan 173
Fink Branko  114
27 Galovič Ivo
Šmihel Šmihel 184 638 24
Avbar Avguštin
175
Martinovič Teja  166
Zorko Nejc  113
28 Pavlin Lado
Dol. Toplice 3 Dol. Toplice 175 623 23
Krese Fanika 155
Prosen Zvonka 150
Pavlin Majda 143
29 Ovniček Vida
Dolž Ž
Dolž 172 621 22
Seničar Marija
169
Majda Ovniček
146
Staniša Joži
134
30 Gačnik Ana
Cerovci Mali Slatnik
168 609 21
Turk Silvo
163
Jerman Metod  159
Mohar Albin 119
31 Zupančič Danica
Straža 4
Straža 167 605 20
Krštinc Jaka
163
Henigman Marjana
151
Vončina Zdravko
124
32 King Denis
Šmarjeta Šmarjeta 168 597 19
Gorenc Renata 164
Kotar Leon 154
King Vito  111
33 Rajak Drago
Straža 6
Straža 173 594 18
Poreber Peter 160
Molek Štefan
135
Đurič Branko
126
34 Zore Milena
Mokronog Mokronog - Trebelno 157 564 17
Krivec Fani  146
Kostrevc Tone 141
Zore Majda  120
35 Krštinc Dušan
Straža 7
Straža 154 563 16
Lavrič Tomaž
150
Krštinc Tine
137
Salopek Mitja
122
36 Kren Rajko
Straža 9
Straža 158 553 15
Bartolj Stanko ml.
150
Bartolj Ivan
127
Kapš Robi
118
37 Bučar Samo
Straža 5
Straža 170 547 14
Derganc Jožica
140
Kozan Jože
120
Derganc Franc
117
38 Irt Robi
Straža 8
Straža 179 544 13
Piškur Janez 140
Piškur Janez
119
Irt Brigita
106
39 Bele Robi
Grm 2 Kandija - Grm   159 511 12
Kastelic Peter
156
Traven Lana 123
Šiško Iva  73
40 Derganc Zvonko
Straža 10
Straža 141 494 11
Bukovec Toni
127
Derganc Zvone
117
Kirn Boštjan  109
41 Pirc Ivanka
Vodomec
Mali Slatnik
128 472 10
Ivančič Miha
126
Gačnik Nuša 124
Jerman Tian  94
42 Janezič Anica
Mirna Mirna 160 446 9
Oven Zdenka 150
Gregorčič Milena
136
   
43 Avsec Tone
Vas
Mali Slatnik
172 419 8
Avsec Irena
136
Kunaver Janez 111
   
44 Plut Alojz
Semič
Semič 175 344 7
Plut Anica
169
   
   
45 Salmič Kobe Ana Bučna vas Bučna vas 115 269 6
Kovačič Val
105
Hrastar Darja  49 
   
46 Hasanagić Jasmin
Gotna vas
Gotna vas
175 262 5
Skrabl Fran 87
   
   
47 Pavlin Ina
Grm 3
Kandija - Grm 104 184 4
Keserič Neja 80
   
   
48 Gerdenc Jože
Karteljevo Karteljevo 183 183 3
   
   
   
49 Ovniček Jošt Birčna vas 2 Birčna vas 87 179 2
Rajar Lana 92
   
   
50 Luzar Stane
Stara Gora
Stara Gora LJ
177 177 1
   
   
   

 

 

Keglja se na lastno odgovornost!

Obvezno v čistih športnih copatih, namenjenih za dvoranski šport!