Kuglstukelj logo

 

 

Turnir za

najbolj kegljaško

krajevno skupnost

 

 

 

Pokal »krajevnih skupnosti«

 

KVALIFIKACIJE

potekajo od 1.3.2018 do 30.4.2018 v prostih terminih kegljišča. Proste termine vidite na koledarčku na spletni strani Kegljaškega društva Vodnjak.

Prijave sprejemamo na   064 105 440  (TiNE).

V kvalifikacijah prispeva vsaka ekipa  za svojo KS določeno število točk. (zadnja ekipa 1 točko, predzadnja 2 točki ... ).

EKIPNO TEKMOVANJE

Tekmuje se v disciplini 4x30 lučajev – polno. (Vsak tekmovalec ima 30 lučajev). Pred vsakim nastopom so 3 minute uigravanja.

Ekipa šteje 4 (tekmovalce, tekmovalke, mešano – vsi morajo biti iz iste KS). Tekmovalec lahko nastopa le za eno ekipo. Vsaka KS ima lahko več ekip.

Za uvrstitev na lestvico šteje skupno število podrtih kegljev.

V Finale se uvrsti 16 najboljših ekip.

 

ŠTARTNINA

Prvi nastop 1 € za posameznika, popravljanje 2 € za posameznika.
Popravljanja je možno, če so zasedene vse 4 steze.

NAGRADE

Tekmovalci prvih treh ekip prejmejo medalje. Najboljša KRAJEVNA SKUPNOST prejme prehodni pokal.

 

FINALNA PRIREDITEV - 12.MAJ 2018

TEKMOVANJE

  •  tekmuje se na izpadanje, kot pri sprintu, le da se tekmuje 30 lučajev na polno in sodeluje cela ekipa, vsak igralec po 1 lučaj. V prvem setu ima prvi lučaj tekmovalec št. 1, nato št. 2. ... V drugem setu ima prvi lučaj ima tekmovalec št. 2, nato št. 3. ...
  • dodatni lučaji za točko - po en lučaj vsak tekmovalec v ekipi (začne prvi levi, prvi desni, drugi levi ...)
  •  3 minute uigravanja - osmina finala,
  •  poraženci za mesta (9-16, za vrstni red šteje zmaga ali poraz in nato število podrtih kegljev)
  •  četrtfinale
  •  polfinale
  •  finale

ŠTARTNINA

8€ ekipa

NAGRADE

Najboljše 4 ekipe dobijo praktične nagrade

 

 

 

Kuglstukelj logo

 

 

Turnir za

najbolj kegljaško

krajevno skupnost

 

 

 

Pokal »krajevnih skupnosti«

 

# Ekipa KS Priimek in ime Podrti keglji Točke
1 DOLENJSKE
TOPLICE
DOLENJSKE
TOPLICE
 Zupančič Brane  204 783  37
 Zupančič Jože  195
 Volf Vili  195
 Zupančič Drago  189
2 STRAŽA 1 STRAŽA  Brdnik Andrej  206 778  36
 Novak Brane  200
 Dular Milka  190
 Klobučar Jože  182
3 DRAGATUŠ DRAGATUŠ Mihelič Anton  197 772  35
Lamut Alojz  194
Ivanič Jaka  194
Lamut Cvetka  187
4 SONČKI LOČNA -
MAČKOVEC
 Jankovič Magda  194 767  34
 Petkovič Katja  193
 Jankovič Marko  192
 Fink Alojz  188
5 KRKA MALI SLATNIK  Jerman Damjana  194 762  33
 Jerman Tine  191
 Radešček Tomaž  190
 Radešček Anton  187
5 OTOČANI OTOČEC  Mrak Milan  200 757  32
 Vesel Igor  194
 Somrak Karol  187
 Pajtler Josip  176
7 V BREZOV LOG  BRŠLJIN  Smrekar Beno  196 744  31
 Kobe Zvonka  188
 Kobe Zlatko  182
 Smrekar Klara  178
7 RAGOVSKA MAJDE ŠILC  Rukše Brane  191 744  31
 Čefarin Mara  186
 Berkopec Janez  185
 Horvat Martina  182
9 BIRČNA VAS BIRČNA VAS  Šter Milan  193 743  29
 Jenič Brane  191
 Ovniček Miran  190
 Vidmar Stane  169
10 RSM LOČNA -
MAČKOVEC
 Gosenca Zdenko  194 739  28
 Križan Matjaž  183
 Jerman Sebastjan  182
 Bregač Franci  180
11 REGRČA VAS REGRČA VAS  Staniša Silvo  191 738  27
 Mihelčič Vinko  187
 Virant Sebastjan  184
 Pilič Miloš  176
12 PARTIZAN SEMIČ  Šprajcer Martin  191 733  26
 Draganjac Drago  185
 Šimic Drago  181
 Željko Alojz  176
13 MESTNE NJIVE MESTNE NJIVE  Kocjančič Tjaša  191 731 25
 Korelc Renata  186
 Rifelj Emil  178
 Kostrevc Borut  176
14 ZAMUDNIKI KANDIJA - GRM  Rajer Ljubo  197 730 24
 Vukšinič Dušan  193
 Mohar Anita  188
 Bele Robi  152
14 CENTER CENTER  Gričar Mihael  203 730 24
 Bihar Josip  187
 Bihar Samo  177
 Bihar Leo  163
16  STRAŽA 2 STRAŽA  Džankovič Fadilj  193 728 22
 Bartolj Stane  189
 Lukan Jože  178
 Dular Robert  168
17 PRIMOSTEK PODZEMELJ  Bajuk Božo  184 721 21
 Žugelj Jože  184
 Bajuk Anton  181
 Pezdirc Ivan  172
18  DRSKA 1 KS DRSKA  Trontelj Slavko  185 715 20
 Barborič Iztok  183
 Džankovič Fako  179
 Štangelj Ivan  168
19 SMOLENJA VAS MALI SLATNIK  Husak Jindrich  186 710 19
 Krhin Martin  178
 Vidic Jože  177
 Seničar Marjan  169
20 STRAŽA 3 STRAŽA  Zupančič Aleksander  189 693 18
 Bučar Lidija  180
 Lukan Marina  164
 Henigman Marjana  160
21 DRSKA 2 DRSKA  Ostojič Jelka  185 690 17
 Jelič Zvonko  174
 Vovk Miro  171
 Gavrič Radivoje  160
22 DOLENJSKE
TOPLICE 2
DOLENJSKE
TOPLICE
 Avguštin Brane  181 689 16
 Fink Jože  180
 Pavlin Lado  170
 Peterlin Dušan  158
23 MAJDA ŠILC MAJDA ŠILC  Kebelj Alojz  184 686 15
 Kotar Silva  176
 Turk Sebastjan  166
 Saje Tomo  160
24 KARTELJEVO KARTELJEVO  Gerdenc Jože  186 684 14
 Fišter Ervin  174
 Gerdenc Gregor  169
 Kaferle Simon  155
25 ILKA VAŠTE MAJDE ŠILC  Dragan Joži  179 682 13
 Erhovnic Ivanka  170
 Maver Julka  167
  Nikolič Kati  166
26  PODGURCI DOLŽ  Pavc Ivan  176 678 12
 Fink Tone  171
 Vidmar Jože  170
 Ovniček Ivan  161
27 FRAJLE MALI SLATNIK  Barbo Slavka  173 673 11
 Lipar Bojanka  170
 Seničar Fani  169
 Dragan marija  161
28 CELJSKO MESTO MALI SLATNIK  Florjančič Leopold  173 663 10
 Avsec Tone  172
 Krhin Milena  167
 Florjančič Kristina  151
29 EKIPA 1 PIVKA  Lapajna Vojko  197 662 9
 Hencl Silva  161
 Lapajne Dora  157
 Fatur Ljuba  147
30 ŠMARJETA ŠMARJETA  Gorenc Renata  173 641 8
 Kotar Leon  162
 King Denis  154
 Kotar Špela  152
31 EKIPA 2 PIVKA  Perhavec Boris  192 640 7
 Kristan Irena  157
 Srebot Nadja  149
 Kržišnik Katja  142
32 MESTNE NJIVE 2 MESTNE NJIVE  Jančič Miloš  187 634 6
 Kostrevc Urban  183
 Turk Mitja  179
 Grabič Vid  85
33 PODGURKE DOLŽ  Ovniče Vida  170 613 5
 Seničar Može Marija  168
 Ovniček Majda  153
 Staniša Joži  122
34 M-TOM MOKRONOG  Zore Milena  165 607 4
 Ložar Stane  154
 Kostrevc Anton  146
 Krivec Francka  142
35 BRŠLJIN BRŠLJIN  Judež Ruža  171 585 3
 Goljuf Majda  150
 Šepetavc Bojan  137
 Šepetavc Joži  127
36 STRAŽA 4 STRAŽA  Krštinc Jaka  160 527 2
 Mavsar Vesna  140
 Draganc Franc  115
 Vončina Zdravko  112
37 VODOMEC MALI SLATNIK  Gačnik Ana  159 497 1
 Gačnik Nuša  120
 Mohar Pavlin  115
 Mohar Albina  103
  DRSKA 3 DRSKA  Škof Gregor  151 430  
 Fink Matic  148
 Pirnar Marcel  131
   
  SEMIČ SEMIČ  Plut Alojz  187 355  
 Plut Anica  168
   
   
  ŠMIHEL ŠMIHEL  Galovič Ivo  193 334  
 Martinovič Teja   141
   
   
  CENTER 2 CENTER  Bihar Filip  148 261  
 Košmerl Bon  113
   
   
  ŠMARJETA 2 ŠMARJETA  Prudič Milena  111 203  
 King Vito  92
   
   
  ŽABE ŽABJA VAS  Pavlič Sonja  191 191  
   
   
   

 


 

Kuglstukelj logo

 

 

Turnir za

najbolj kegljaško

krajevno skupnost

 

 

 

Pokal »krajevnih skupnosti«

 

# KRAJEVNA SKUPNOST  TOČKE
 1 STRAŽA 78
 2 MALI SLATNIK 74
 3 LOČNA-MAČKOVEC 62
 4 MAJDA ŠILC 59
 5 DOLENJSKE TOPLICE 53
 6 DRSKA 37
 7 DRAGATUŠ 35
 8 BRŠLJIN 34
 9 OTOČEC 32
 10 MESTNE NJIVE 31
 11 BIRČNA VAS 29
 12 REGRČA VAS 27
 13 SEMIČ 26
 14 KANDIJA - GRM 24
 14 CENTER 24
 16 PODZEMELJ 21
 17 DOLŽ 17
 18 PIVKA 16
 19 KARTELJEVO 14
 20 ŠMARJETA 8
 21 MOKRONOG - TREBELNO 4
 / ŽABJA VAS  
 / ŠMIHEL  
  BRUSNICE  
  BUČNA VAS  
  GABERJE  
  GOTNA VAS  
  PODGRAD  
  PREČNA  
  STOPIČE  
  URŠNA SELA  


 

Kuglstukelj logo

 

 


 

 

 

Pokal DU Dolenjske in Bele krajine

 

TEKMOVANJE

  • Tekmovanje bo v soboto, 24.3.2018 in nedeljo, 25.3.2018
  • Tekmuje se v disciplini 4x120 lučajev mešano.
  • Ekipa šteje 4 tekmovalce in je lahko moška, ženska ali mešana.
  • Za uvrstitev se šteje skupno število podrtih kegljev, boljše čiščenje, manj praznih.

ŠTARTINA:

  • Štartnina za ekipo je 20 €.
  • Za tekmovalce bomo pripravili priložnostno malico.

NAGRADE:

  • Tekmovalci prvih treh ekip prejmejo medalje.

Kuglstukelj logo

 

 


 

 

 

 

Turnir DU

 

# Ekipa Priimek in ime Podrti keglji
1 Semič  Ivanič Jaka  544  2078
 Šimic Drago  539
 Šprajcer Martin  525
 Draganjac Drago  470
2 Straža 1  Dular Milka  520  2028
 Bartolj Stane  516
 Novak Brane  502
 Klobučar Jože  490
3 Kočevje  Lipovec Marjan  514  1949
 Jalovec Anton  505
 Vončina Alojz  477
 Krapež Jože  453
4 Novo mesto moški  Kebelj Alojz  532  1908
 Trontelj Slavko  490
 Štangelj Ivan  469
 Šturm Stojan  417
5 Primostek  Bajuk Anton  500  1894
 Željko Alojz  471
 Bajuk Božo  463
 Bajuk Jože  460
6 Novo mesto ženske  Goljuf Majda  522  1888
 Dragan Joži  479
 Erhovnic Ivanka  450
 Maver Julka  437
7 Straža 2  Lukan Jože  473  1858
 Fadilj Džankovič  471
 Jelka Ostojič  471
 Robert Dular  443
8 Mali Slatnik moški  Jindrich Husak  475  1782
 Marjan Seničar  453
 Martin Krhin  435
 Joze Vidic  419
9 Mali Slatnik ženske  Bojanka Lipar  461  1733
 Fani Seničar  455
 Slavka Barbo  428
 Milena Krhin  389
9  Stopiče  Seničar Marija  444  1733
 Ovniček Ivan  440
 Ovniček Majda  427
 Pavc Ivan  422


 Turnir  sponzorira ŠPORTNA ZVEZA NOVO MESTO

Kuglstukelj logo

 

 


 sportna zveza novo mesto

 

 

TURNIR »KUGL 2018 ZA VETERANE – VETERANKE«

 

Pokrovitelj tekmovanje je ŠPORTNA ZVEZA NOVO MESTO.

Tekmovanje bo potekalo:
na kegljišču PRI VODNJAKU, Germova 4, 8000 Novo mesto, meseca maja,  (v prostih terminih kegljišča, katere vidite na www.kegljanje.com).

Tekmuje se v disciplini 1 x 120 lučajev mešano - po pravilniku KZS in na lastno odgovornost.

Kategorije:

  • pripravniki, pripravnice letnik 1978 - 1969
  • veterani, veteranke letnik 1968 - 1964
  • veterani, veteranke letnik 1963 - 1959
  • veterani, veteranke letnik 1958 - 1954
  • veterani, veteranke letnik 1953 - 1949
  • veterani, veteranke letnik 1948 in starejši

Štarnina: 4 € za nastop
Tekmovalec lahko nastopi večkrat ob vsakokratnem plačilu startnine.

Upošteva se le najboljši rezultat.

 

NAGRADE:
Medalje za prve 3 v vsaki kategoriji.

VRSTNI RED:
Večje skupno število podrtih kegljev, boljše čiščenje, manj praznih, kdor prej nastopi.

PRIJAVE:
E-mail kd-vodnjak@kegljanje.com ali telefonska številka 064 105 440

Razpored tekmovanja in objava rezultatov na spletni strani društva: www.kegljanje.com


                                                                     KD Vodnjak


Ko se nimaš maja kam dat, pridi na KUGL kegljat.

Kuglstukelj logo

 

 sportna zveza novo mesto

 

Pokrovitelj tekmovanja je ŠPORTNA ZVEZA NOVO MESTO. 

 

 

TURNIR »KUGL 2018 ZA VETERANE – VETERANKE«

SKUPAJ

# Spol Priimek in ime Ekipa Prazno Polno Čiščenje Skupaj
               
1 M Radešček Anton Vodnjak 2 382 227 609
2 M Vesel Igor Vodnjak 0 380 220 600
3 M Križan Matjaž Vodnjak 5 366 233 599
4 Ž Zupančič Silva KK Trebnje 4 381 206 587
5 M Papić Marijan KK Brežice 4 381 203 584
6 M Mal Dušan KK Hrastnik 1 368 210 578
7 M Fink Alojz Vodnjak 6 401 177 578
8 M Zupančič Jože Vodnjak 5 381 194 575
9 M Željko Alojz Vodnjak 6 367 207 574
10 M Gerdenc Jože Vodnjak 2 363 201 564
11 M Hočevar Marko KK Triglav Kranj 5 377 187 564
12 M Gričar Igor Kočevje 2 377 185 562
13 M Gričar Mihael Vodnjak 10 379 181 560
14 M Novak Brane Vodnjak 5 386 174 560
15 Ž Jerman Damjana Vodnjak 8 366 185 551
16 M Žibret Zoran Vodnjak 3 369 181 550
17 M Škrlec Smiljan KK Hrastnik 1 353 196 549
18 M Jalovec Anton Kočevje 7 354 195 549
19 M Kepic Ivo Adergas 4 365 181 546
20 M Gosenca Zdenko Vodnjak 7 343 202 545
21 M Ropret Andrej Adergas 3 357 188 545
22 M Klobučar Jože Vodnjak 10 357 187 544
23 M Šprajcer Martin Vodnjak 5 382 162 544
24 M Kobe Zlatko Vodnjak 7 380 163 543
25 M Galovič Ivo Vodnjak 11 383 160 543
26 Ž Kobe Zvonka Vodnjak 4 371 170 541
27 Ž Pavlič Sonja KD Krka Novo mesto 2 366 173 539
28 M Klobučar Jože K KK Triglav Kranj 8 360 176 536
29 M Skela Ivan KK Iskra Ljubljana 6 370 166 536
30 M Vončina Alojz Kočevje 6 348 187 535
31 M Jerman TiNE Vodnjak 6 357 178 535
32 M Turk Sebastijan Vodnjak 9 369 165 534
33 M Volf Vili Vodnjak 10 380 154 534
34 M Štricelj Gorazd Kočevje 3 373 160 533
35 M Kern Stane Adergas 3 367 165 532
36 M Šalamon Matej Kočevje 9 385 147 532
37 M Jenič Brane Vodnjak 6 353 178 531
38 M Vresovnik Franc Krim - Rudnik 7 363 168 531
39 M Berkopec Janez Vodnjak 8 364 166 530
40 Ž Dular Milka Vodnjak 5 359 169 528
41 M Karun Janko ABC Rent a Car 3 361 167 528
42 M Šter Milan Vodnjak 11 373 155 528
43 M Rukše Brane Vodnjak 7 362 164 526
44 M Smrekar Beno Vodnjak 7 348 176 524
45 M Jankovič Marko Vodnjak 6 361 163 524
46 M Jančič Miloš Vodnjak 6 355 167 522
47 M Draganjac Drago Vodnjak 6 355 165 520
48 M Virant Sebastjan Vodnjak 7 355 165 520
49 M Žumer Janez ABC Rent a Car 8 362 158 520
50 M Rajer Ljubo Vseh devet 5 353 166 519
51 M Zupančič Drago Vodnjak 10 364 154 518
52 M Umek Silvo KK Hrastnik 14 363 154 517
53 M Turk Mitja Vodnjak 14 379 138 517
54 M Beras Franc Krim - Rudnik 9 376 140 516
55 Ž Jankovič Magda Vodnjak 3 344 171 515
56 M Porenta Slavko KK Iskra Ljubljana 10 363 148 511
57 M Tekavec Marjan Kočevje 8 337 171 508
58 Ž Čefarin Mara Vodnjak 10 343 164 507
59 Ž Mohar Anita Vodnjak 11 359 148 507
60 M Mars Ivan Izola 8 356 150 506
61 M Kotnjek Brane Kočevje 5 350 155 505
62 M Staniša Silvo Vodnjak 6 346 155 501
63 M Džankovič Fadilj Vodnjak 11 347 153 500
64 Ž Flisar Rozi KK Trebnje 12 361 139 500
65 M Kogoj Dušan KK Triglav Kranj 9 342 152 494
66 M Šimic Drago Vodnjak 9 338 155 493
67 Ž Ostojič Jelka Vodnjak 10 349 144 493
68 M Keber Drago Krim - Rudnik 7 341 151 492
69 M Gavrič Radivoje Trim klub 10 347 145 492
70 Ž Beras Nežka DCA 9 324 164 488
71 M Pilič Miloš Vodnjak 14 331 156 487
72 M Džankovič Fako Vodnjak 10 351 134 485
73 M Vovk Miro Trim klub 12 340 139 479
74 Ž Kotar Silva Vodnjak 19 349 128 477
75 Ž Bučar Lidija Vodnjak 13 341 128 469
76 M Dular Robert Straža 20 342 122 464
77 Ž Keber Mira Krim - Rudnik 12 319 144 463
78 Ž Skela Veronika KK Iskra Ljubljana 15 341 122 463
79 M Lipovec Marjan Kočevje 8 320 140 460
80 Ž Gačnik Ana Vodnjak 14 302 146 448
81 Ž Zadnikar Breda Krim - Rudnik 21 313 125 438
82 Ž Porenta Marjana KK Iskra Ljubljana 17 291 123 414
83 Ž Vresovnik Marija Krim - Rudnik 16 286 127 413
84 Ž Zega Alenka Krim - Rudnik 24 297 108 405

 

PO KATEGORIJAH

PRIPRAVNIKI letnik 1978 - 1969
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Mal Dušan KK Hrastnik 368 210 1 578 zap 
2 Gričar Igor Kočevje 377 185 2 562 zap
3 Gričar Mihael Vodnjak 379 181 10 560 zap 
4 Šalamon Matej Kočevje 385 147 9 532 zap 
5 Virant Sebastjan Vodnjak 355 165 7 520 zap
6 Staniša Silvo Vodnjak 346 155 6 501 zap 
PRIPRAVNICE letnik 1978 - 1969
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Jankovič Magda Vodnjak 344 171 3 515 zap 
2 Bučar Lidija Vodnjak 341 128 13 469 zap
VETERANI letnik 1968 - 1964
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Križan Matjaž Vodnjak 366 233 5 599 zap 
2 Klobučar Jože KK Triglav Kranj 360 176 8 536 zap
3 Jerman TiNE Vodnjak 357 178 6 535 zap
4 Turk Sebastjan Vodnjak 369 165 9 534 zap
5 Kern Stane Adergas 367 165 3 532 zap 
6 Rukše Brane Vodnjak 362 164 7 526 zap 
7 Jankovič Marko Vodnjak 361 163 6 524 zap
VETERANKE letnik 1968 - 1964
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Zupančič Silva KK Trebnje 381 206 4 587 zap 
2 Jerman Damjana Vodnjak 366 185 8 551 zap 
3 Čefarin Mara Vodnjak 343 164 10 507 zap
4 Mohar Anita Vodnjak 359 148 11 507 zap
5 Kotar Silva Vodnjak 349 128 19 477 zap 
 VETERANI letnik 1963 - 1959
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Radešček Anton Vodnjak 382 227 2 609 zap 
2 Željko Alojz Vodnjak 367 207 6 574 zap
3 Gerdenc Jože Vodnjak 363 201 2 564 zap 
4 Hočevar Marko KK Triglav Kranj 377 187 5 564 zap
5 Škrlec Smiljan KK Hrastnik 353 196 1 549 zap
6 Ropret Andrej Adergas 357 188 3 545 zap 
7 Jenič Branko Vodnjak 353 178 6 531 zap 
8 Berkopec Janez Vodnjak 364 166 8 530 zap
9 Smrekar Beno Vodnjak 348 176 7 524 zap 
10 Turk Mitja Vodnjak 379 138 14 517 zap
11 Tekavec Marjan Kočevje 337 171 8 508 zap 
12 Lipovec Marjan Kočevje 320 140 8 460 zap 
VETERANKE letnik 1963 - 1959
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Kobe Zvonka Vodnjak 371 170 4 541 zap
2 Pavlič Sonja Krka 366 173 2 539 zap
3 Dular Milka Vodnjak 359 169 5 528 zap
4 Gačnik Ana  Vodnjak  302 146 14 448 zap
VETERANI letnik 1958 - 1954 
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Vesel Igor Vodnjak 380 220 0 600 zap 
2 Papič Marijan KK Brežice 381 203 0 584 zap
3 Fink Alojz Vodnjak 401 177 6 578 zap
4 Novak Branko Vodnjak 386 174 5 560 zap 
5 Žibret Zoran Vodnjak 369 181 3 550 zap 
6 Jalovec Anton Kočevje 354 195 7 549 zap 
7 Kepic Ivo Adergas 365 181 4 546 zap 
8 Kobe Zlatko Vodnjak 380 163 7 543 zap
9 Vončina Alojz Kočevje 348 187 6 535 zap 
10 Volf Vili Vodnjak 380 154 10 534 zap 
11 Štricelj Gorazd Kočevje 373 160 3 533 zap 
12 Šter Milan Vodnjak 373 155 11 528 zap 
13 Jančič Miloš Vodnjak 355 167 6 522 zap
14 Rajer Ljubo Vseh 9 353 166 5 519 zap
15 Umek Silvo KK Hrastnik 363 154 14 517 zap
16 Kotnjek Brane Kočevje 350 155 5 505 zap 
17 Kogoj Dušan KK Triglav Kranj  342 152 9 494 zap
18 Pilič Miloš Vodnjak 331 156 14 487 zap
19 Džankovič Fako Vodnjak 351 134 10 485 zap 
20 Dular Robert Straža 342 122 20 464 zap
VETERANKE letnik 1958 - 1954 
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Skela Veronika KK Iskra LJ 341 122 15 463 zap
VETERANI letnik 1953 - 1949
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Župančič Jože Vodnjak 381 194 5 575 zap
2 Gosenca Zdenko Vodnjak 343 202 7 545 zap
3 Klobučar Jože Vodnjak 357 187 10 544 zap
4 Šprajcer Martin Vodnjak 382 162 5 544 zap
5 Galovič Ivo Totalka 383 160 11 543 zap
6 Draganjac Drago Vodnjak 355 165 6 520 zap
7 Zupančič Drago Vodnjak 364 154 10 518 zap 
8 Porenta Slavko KK Iskra LJ 363 148 10 511 zap 
9 Džankovič Fadilj Vodnjak 347 153 11 500 zap 
10 Šimic Drago Partizan Semič 338 155 9 493 zap 
11 Gavrič Radivoje Trim klub 347 145 10 492 zap 
VETERANKE letnik 1953 - 1949
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Flisar Rozi KK Trebnje 361 139 12 500 zap
2 Ostojič Jelka Vodnjak 349 144 10 493 zap 
3 Keber Mira Krim - Rudnik 319 144 12 463 zap
4 Porenta Marjana KK Iskra LJ 291 123 17 414 zap
5 Vresovnik Marija Krim - Rudnik 286 127 16 413 zap
 VETERANI letnik 1948 IN STAREJŠI
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Skela Ivan KK Iskra LJ  370 166 6 536 zap 
2 Vresovnik Franc Krim - Rudnik 363 168 7 531 zap
3 Karun Janko ABC Rent a Car  361 167 3 528 zap 
4 Žumer Janez ABC Rent a Car 362 158 8 520 zap
5 Beras Franc Krim - Rudnik 376 140 9 516 zap 
6 Mars Ivan Izola 356 150 8 506 zap 
7 Keber Drago Krim - Rudnik 341 151 7 492 zap 
8 Vovk Miro Trim klub 340 139 12 479 zap 
 VETERANKE letnik 1948 IN STAREJŠE
# Priimek in ime Klub Polno Čiš. Pr. Skupaj Zapisnik
1 Beras Nežka DCA 324 164 9 488 zap 
2 Zadnikar Breda Krim - Rudnik 313 125 21 438 zap
3 Zega Alenka Krim - Rudnik 297 108 24 405 zap

 

Kugl

 
 

 

 

Kvalifikacije »OTS Sprint«

Na tekmo se uvrsti 10 najboljših kegljačev in 8 najboljših kegljačic

 

 

 ŽENSKE  MOŠKI
# PRIIMEK IN IME REZULTAT # PRIIMEK IN IME REZULTAT
1 Kobe Zvonka 97 1 Draganjac Drago 108
2 Jerman Damjana 91 2 Virant Sebastjan 107
3 Jankovič Magda 90 3 Gosenca Zdenko 106
4 Horvat Martina 88 4 Radešček Anton 105
5 Mohar Anita 73 5 Novak Brane 104
5 Čefarin Mara   73 6 Klobučar Jože 100
      7 Zupančič Jože 98
      7 Zupančič Brane 98
      9 Vesel Igor 96
      10 Jankovič Marko 95
      10 Križan Matjaž 95
      10 Džankovič Fako 95
      13 Željko Alojz 94
      14 Šprajcer Martin 93
      14 Gričar Mihael 93
      16 Džankovič Fadilj 87
      16 Jerman TiNE 87
      18 Gerdenc Jože 86
      19 Jenič Branko 85
      20 Berkopec Janez 84
      20 Volf Vili 84
      22 Pilič Miloš 79
      23 Šimic Drago 67
      24 Žibret Zoran -
      25 Fink Alojz -