Kuglstukelj logo

 

 

Turnir za

najbolj kegljaško

krajevno skupnost

 

 

 

Pokal »krajevnih skupnosti«

 

KVALIFIKACIJE

potekajo od 1.3.2018 do 30.4.2018 v prostih terminih kegljišča. Proste termine vidite na koledarčku na spletni strani Kegljaškega društva Vodnjak.

Prijave sprejemamo na   064 105 440  (TiNE).

V kvalifikacijah prispeva vsaka ekipa  za svojo KS določeno število točk. (zadnja ekipa 1 točko, predzadnja 2 točki ... ).

EKIPNO TEKMOVANJE

Tekmuje se v disciplini 4x30 lučajev – polno. (Vsak tekmovalec ima 30 lučajev). Pred vsakim nastopom so 3 minute uigravanja.

Ekipa šteje 4 (tekmovalce, tekmovalke, mešano – vsi morajo biti iz iste KS). Tekmovalec lahko nastopa le za eno ekipo. Vsaka KS ima lahko več ekip.

Za uvrstitev na lestvico šteje skupno število podrtih kegljev.

V Finale se uvrsti 16 najboljših ekip.

 

ŠTARTNINA

Prvi nastop 1 € za posameznika, popravljanje 2 € za posameznika.
Popravljanja je možno, če so zasedene vse 4 steze.

NAGRADE

Tekmovalci prvih treh ekip prejmejo medalje. Najboljša KRAJEVNA SKUPNOST prejme prehodni pokal.

 

FINALNA PRIREDITEV - 12.MAJ 2018

TEKMOVANJE

  •  tekmuje se na izpadanje, kot pri sprintu, le da se tekmuje 30 lučajev na polno in sodeluje cela ekipa, vsak igralec po 1 lučaj. V prvem setu ima prvi lučaj tekmovalec št. 1, nato št. 2. ... V drugem setu ima prvi lučaj ima tekmovalec št. 2, nato št. 3. ...
  • dodatni lučaji za točko - po en lučaj vsak tekmovalec v ekipi (začne prvi levi, prvi desni, drugi levi ...)
  •  3 minute uigravanja - osmina finala,
  •  poraženci za mesta (9-16, za vrstni red šteje zmaga ali poraz in nato število podrtih kegljev)
  •  četrtfinale
  •  polfinale
  •  finale

ŠTARTNINA

8€ ekipa

NAGRADE

Najboljše 4 ekipe dobijo praktične nagrade

 

 

 

Kuglstukelj logo

 

 

Turnir za

najbolj kegljaško

krajevno skupnost

 

 

 

Pokal »krajevnih skupnosti«

 

# Ekipa KS Priimek in ime Podrti keglji Točke
1 DOLENJSKE
TOPLICE
DOLENJSKE
TOPLICE
 Zupančič Brane  204 783  37
 Zupančič Jože  195
 Volf Vili  195
 Zupančič Drago  189
2 STRAŽA 1 STRAŽA  Brdnik Andrej  206 778  36
 Novak Brane  200
 Dular Milka  190
 Klobučar Jože  182
3 DRAGATUŠ DRAGATUŠ Mihelič Anton  197 772  35
Lamut Alojz  194
Ivanič Jaka  194
Lamut Cvetka  187
4 SONČKI LOČNA -
MAČKOVEC
 Jankovič Magda  194 767  34
 Petkovič Katja  193
 Jankovič Marko  192
 Fink Alojz  188
5 KRKA MALI SLATNIK  Jerman Damjana  194 762  33
 Jerman Tine  191
 Radešček Tomaž  190
 Radešček Anton  187
5 OTOČANI OTOČEC  Mrak Milan  200 757  32
 Vesel Igor  194
 Somrak Karol  187
 Pajtler Josip  176
7 V BREZOV LOG  BRŠLJIN  Smrekar Beno  196 744  31
 Kobe Zvonka  188
 Kobe Zlatko  182
 Smrekar Klara  178
7 RAGOVSKA MAJDE ŠILC  Rukše Brane  191 744  31
 Čefarin Mara  186
 Berkopec Janez  185
 Horvat Martina  182
9 BIRČNA VAS BIRČNA VAS  Šter Milan  193 743  29
 Jenič Brane  191
 Ovniček Miran  190
 Vidmar Stane  169
10 RSM LOČNA -
MAČKOVEC
 Gosenca Zdenko  194 739  28
 Križan Matjaž  183
 Jerman Sebastjan  182
 Bregač Franci  180
11 REGRČA VAS REGRČA VAS  Staniša Silvo  191 738  27
 Mihelčič Vinko  187
 Virant Sebastjan  184
 Pilič Miloš  176
12 PARTIZAN SEMIČ  Šprajcer Martin  191 733  26
 Draganjac Drago  185
 Šimic Drago  181
 Željko Alojz  176
13 MESTNE NJIVE MESTNE NJIVE  Kocjančič Tjaša  191 731 25
 Korelc Renata  186
 Rifelj Emil  178
 Kostrevc Borut  176
14 ZAMUDNIKI KANDIJA - GRM  Rajer Ljubo  197 730 24
 Vukšinič Dušan  193
 Mohar Anita  188
 Bele Robi  152
14 CENTER CENTER  Gričar Mihael  203 730 24
 Bihar Josip  187
 Bihar Samo  177
 Bihar Leo  163
16  STRAŽA 2 STRAŽA  Džankovič Fadilj  193 728 22
 Bartolj Stane  189
 Lukan Jože  178
 Dular Robert  168
17 PRIMOSTEK PODZEMELJ  Bajuk Božo  184 721 21
 Žugelj Jože  184
 Bajuk Anton  181
 Pezdirc Ivan  172
18  DRSKA 1 KS DRSKA  Trontelj Slavko  185 715 20
 Barborič Iztok  183
 Džankovič Fako  179
 Štangelj Ivan  168
19 SMOLENJA VAS MALI SLATNIK  Husak Jindrich  186 710 19
 Krhin Martin  178
 Vidic Jože  177
 Seničar Marjan  169
20 STRAŽA 3 STRAŽA  Zupančič Aleksander  189 693 18
 Bučar Lidija  180
 Lukan Marina  164
 Henigman Marjana  160
21 DRSKA 2 DRSKA  Ostojič Jelka  185 690 17
 Jelič Zvonko  174
 Vovk Miro  171
 Gavrič Radivoje  160
22 DOLENJSKE
TOPLICE 2
DOLENJSKE
TOPLICE
 Avguštin Brane  181 689 16
 Fink Jože  180
 Pavlin Lado  170
 Peterlin Dušan  158
23 MAJDA ŠILC MAJDA ŠILC  Kebelj Alojz  184 686 15
 Kotar Silva  176
 Turk Sebastjan  166
 Saje Tomo  160
24 KARTELJEVO KARTELJEVO  Gerdenc Jože  186 684 14
 Fišter Ervin  174
 Gerdenc Gregor  169
 Kaferle Simon  155
25 ILKA VAŠTE MAJDE ŠILC  Dragan Joži  179 682 13
 Erhovnic Ivanka  170
 Maver Julka  167
  Nikolič Kati  166
26  PODGURCI DOLŽ  Pavc Ivan  176 678 12
 Fink Tone  171
 Vidmar Jože  170
 Ovniček Ivan  161
27 FRAJLE MALI SLATNIK  Barbo Slavka  173 673 11
 Lipar Bojanka  170
 Seničar Fani  169
 Dragan marija  161
28 CELJSKO MESTO MALI SLATNIK  Florjančič Leopold  173 663 10
 Avsec Tone  172
 Krhin Milena  167
 Florjančič Kristina  151
29 EKIPA 1 PIVKA  Lapajna Vojko  197 662 9
 Hencl Silva  161
 Lapajne Dora  157
 Fatur Ljuba  147
30 ŠMARJETA ŠMARJETA  Gorenc Renata  173 641 8
 Kotar Leon  162
 King Denis  154
 Kotar Špela  152
31 EKIPA 2 PIVKA  Perhavec Boris  192 640 7
 Kristan Irena  157
 Srebot Nadja  149
 Kržišnik Katja  142
32 MESTNE NJIVE 2 MESTNE NJIVE  Jančič Miloš  187 634 6
 Kostrevc Urban  183
 Turk Mitja  179
 Grabič Vid  85
33 PODGURKE DOLŽ  Ovniče Vida  170 613 5
 Seničar Može Marija  168
 Ovniček Majda  153
 Staniša Joži  122
34 M-TOM MOKRONOG  Zore Milena  165 607 4
 Ložar Stane  154
 Kostrevc Anton  146
 Krivec Francka  142
35 BRŠLJIN BRŠLJIN  Judež Ruža  171 585 3
 Goljuf Majda  150
 Šepetavc Bojan  137
 Šepetavc Joži  127
36 STRAŽA 4 STRAŽA  Krštinc Jaka  160 527 2
 Mavsar Vesna  140
 Draganc Franc  115
 Vončina Zdravko  112
37 VODOMEC MALI SLATNIK  Gačnik Ana  159 497 1
 Gačnik Nuša  120
 Mohar Pavlin  115
 Mohar Albina  103
  DRSKA 3 DRSKA  Škof Gregor  151 430  
 Fink Matic  148
 Pirnar Marcel  131
   
  SEMIČ SEMIČ  Plut Alojz  187 355  
 Plut Anica  168
   
   
  ŠMIHEL ŠMIHEL  Galovič Ivo  193 334  
 Martinovič Teja   141
   
   
  CENTER 2 CENTER  Bihar Filip  148 261  
 Košmerl Bon  113
   
   
  ŠMARJETA 2 ŠMARJETA  Prudič Milena  111 203  
 King Vito  92
   
   
  ŽABE ŽABJA VAS  Pavlič Sonja  191 191  
   
   
   

 


 

Kuglstukelj logo

 

 

Turnir za

najbolj kegljaško

krajevno skupnost

 

 

 

Pokal »krajevnih skupnosti«

 

# KRAJEVNA SKUPNOST  TOČKE
 1 STRAŽA 78
 2 MALI SLATNIK 74
 3 LOČNA-MAČKOVEC 62
 4 MAJDA ŠILC 59
 5 DOLENJSKE TOPLICE 53
 6 DRSKA 37
 7 DRAGATUŠ 35
 8 BRŠLJIN 34
 9 OTOČEC 32
 10 MESTNE NJIVE 31
 11 BIRČNA VAS 29
 12 REGRČA VAS 27
 13 SEMIČ 26
 14 KANDIJA - GRM 24
 14 CENTER 24
 16 PODZEMELJ 21
 17 DOLŽ 17
 18 PIVKA 16
 19 KARTELJEVO 14
 20 ŠMARJETA 8
 21 MOKRONOG - TREBELNO 4
 / ŽABJA VAS  
 / ŠMIHEL  
  BRUSNICE  
  BUČNA VAS  
  GABERJE  
  GOTNA VAS  
  PODGRAD  
  PREČNA  
  STOPIČE  
  URŠNA SELA  


 

Kuglstukelj logo

 

 


 

 

 

Pokal DU Dolenjske in Bele krajine

 

TEKMOVANJE

  • Tekmovanje bo v soboto, 24.3.2018 in nedeljo, 25.3.2018
  • Tekmuje se v disciplini 4x120 lučajev mešano.
  • Ekipa šteje 4 tekmovalce in je lahko moška, ženska ali mešana.
  • Za uvrstitev se šteje skupno število podrtih kegljev, boljše čiščenje, manj praznih.

ŠTARTINA:

  • Štartnina za ekipo je 20 €.
  • Za tekmovalce bomo pripravili priložnostno malico.

NAGRADE:

  • Tekmovalci prvih treh ekip prejmejo medalje.

Kuglstukelj logo

 

 


 

 

 

 

Turnir DU

 

# Ekipa Priimek in ime Podrti keglji
1 Semič  Ivanič Jaka  544  2078
 Šimic Drago  539
 Šprajcer Martin  525
 Draganjac Drago  470
2 Straža 1  Dular Milka  520  2028
 Bartolj Stane  516
 Novak Brane  502
 Klobučar Jože  490
3 Kočevje  Lipovec Marjan  514  1949
 Jalovec Anton  505
 Vončina Alojz  477
 Krapež Jože  453
4 Novo mesto moški  Kebelj Alojz  532  1908
 Trontelj Slavko  490
 Štangelj Ivan  469
 Šturm Stojan  417
5 Primostek  Bajuk Anton  500  1894
 Željko Alojz  471
 Bajuk Božo  463
 Bajuk Jože  460
6 Novo mesto ženske  Goljuf Majda  522  1888
 Dragan Joži  479
 Erhovnic Ivanka  450
 Maver Julka  437
7 Straža 2  Lukan Jože  473  1858
 Fadilj Džankovič  471
 Jelka Ostojič  471
 Robert Dular  443
8 Mali Slatnik moški  Jindrich Husak  475  1782
 Marjan Seničar  453
 Martin Krhin  435
 Joze Vidic  419
9 Mali Slatnik ženske  Bojanka Lipar  461  1733
 Fani Seničar  455
 Slavka Barbo  428
 Milena Krhin  389
9  Stopiče  Seničar Marija  444  1733
 Ovniček Ivan  440
 Ovniček Majda  427
 Pavc Ivan  422


 Turnir  sponzorira ŠPORTNA ZVEZA NOVO MESTO

Kuglstukelj logo

 

 


 sportna zveza novo mesto

 

 

TURNIR »KUGL 2018 ZA VETERANE – VETERANKE«

 

Pokrovitelj tekmovanje je ŠPORTNA ZVEZA NOVO MESTO.

Tekmovanje bo potekalo:
na kegljišču PRI VODNJAKU, Germova 4, 8000 Novo mesto, meseca maja,  (v prostih terminih kegljišča, katere vidite na www.kegljanje.com).

Tekmuje se v disciplini 1 x 120 lučajev mešano - po pravilniku KZS in na lastno odgovornost.

Kategorije:

  • pripravniki, pripravnice letnik 1978 - 1969
  • veterani, veteranke letnik 1968 - 1964
  • veterani, veteranke letnik 1963 - 1959
  • veterani, veteranke letnik 1958 - 1954
  • veterani, veteranke letnik 1953 - 1949
  • veterani, veteranke letnik 1948 in starejši

Štarnina: 4 € za nastop
Tekmovalec lahko nastopi večkrat ob vsakokratnem plačilu startnine.

Upošteva se le najboljši rezultat.

 

NAGRADE:
Medalje za prve 3 v vsaki kategoriji.

VRSTNI RED:
Večje skupno število podrtih kegljev, boljše čiščenje, manj praznih, kdor prej nastopi.

PRIJAVE:
E-mail kd-vodnjak@kegljanje.com ali telefonska številka 064 105 440

Razpored tekmovanja in objava rezultatov na spletni strani društva: www.kegljanje.com


                                                                     KD Vodnjak


Ko se nimaš maja kam dat, pridi na KUGL kegljat.

Kuglstukelj logo

 

 sportna zveza novo mesto

 

Pokrovitelj tekmovanja je ŠPORTNA ZVEZA NOVO MESTO. 

 

 

TURNIR »KUGL 2018 ZA VETERANE – VETERANKE«

 

 

 PRIPRAVNICE letnik 1978 - 1969  PRIPRAVNIKI letnik 1978 - 1969
# PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT # PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT
1 Jankovič Magda Vodnjak  444 zap 1 Gričar Mihael Vodnjak  537 zap

 

 VETERANKE letnik 1968 - 1964  VETERANI letnik 1968 - 1964
# PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT # PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT
  Zupančič Silva Trebnje 587 zap 1 Kern Stane Adergas 532 zap
1 Jerman Damjana Vodnjak 512 zap 2 Jerman TiNE Vodnjak 527 zap
2 Mohar Anita   Vodnjak 507   zap 3 Rukše Branko Vodnjak 526 zap
3         4 Križan Matjaž Vodnjak 496 zap

 

 VETERANKE letnik 1963 - 1959  VETERANI letnik 1963 - 1959
# PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT # PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT
1 Gačnik Ana Vodnjak 407 zap 1 Gerdenc Jože Vodnjak 564 zap
          2 Radeščeki Anton Vodnjak 552 zap
          3 Željko Alojz Vodnjak 551 zap
          4 Ropret Andrej Adergas 545 zap
          5 Jenič Branko Vodnjak 531 zap
          6 Berkopec Janez Vodnjak 523 zap

 

 VETERANKE letnik 1958 - 1954  VETERANI letnik 1958 - 1954
# PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT # PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT
1 Skela Veronika Iskra Lj 463 zap 1 Vesel Igor Vodnjak 600 zap
          2 Kepic Ivo Adergas 546 zap
          3 Novak Branko Vodnjak 560 zap
          4 Kobe Zlatko Vodnjak 510 zap
          5 Šter Milan Vodnjak 510 zap
          6 Džankovič Fako Vodnjak 480 zap
          7 Dular Robert Straža 460 zap

 

 VETERANKE letnik 1953 - 1949  VETERANI letnik 1953 - 1949
# PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT  # PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT
1 Jelka Ostojič Vodnjak 493 zap 1 Zupančič Jože Vodnjak 575 zap
2 Keber Mira Krim - Rudnik 463 zap 2 Klobučar Jože Vodnjak 544 zap
3 Porenta Marjana Iskra LJ 414 zap 3 Galovič Ivo Totalka 532 zap
          4 Šprajcer Martin Vodnjak 517 zap
          5 Porenta Slavko Iskra LJ 511 zap
          6 Džankovič Fadilj Vodnjak 494 zap
          7 Gavrovič Radivoje Trim klub 492 zap
          8 Draganjac Drago Vodnjak 464 zap

 

 VETERANKE letnik 1948 IN STAREJŠI  VETERANI letnik 1948 IN STAREJŠI
# PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT # PRIIMEK IN IME KLUB REZULTAT
1 Beras Nežka DCA 488 zap 1 Skela Ivan Iskra Lj 536 zap
          2 Karun Janko ABC Rent a Car 528 zap
          3 Žumer Janez ABC Rent a Car 520 zap
          4 Beras Franc Krim - Rudnik 516 zap
          5 Keber Drago Krim - Rudnik 492 zap
          6 Vovk Miro Trim klub 479 zap

 

 

Kugl

 
 

 

 

Kvalifikacije »OTS Sprint«

Na tekmo se uvrsti 10 najboljših kegljačev in 8 najboljših kegljačic

 

 

 ŽENSKE  MOŠKI
# PRIIMEK IN IME REZULTAT # PRIIMEK IN IME REZULTAT
1 Kobe Zvonka 97 1 Draganjac Drago 108
2 Jerman Damjana 91 2 Virant Sebastjan 107
3 Jankovič Magda 90 3 Gosenca Zdenko 106
4 Horvat Martina 88 4 Radešček Anton 105
5 Mohar Anita 73 5 Novak Brane 104
5 Čefarin Mara   73 6 Klobučar Jože 100
      7 Zupančič Jože 98
      7 Zupančič Brane 98
      9 Vesel Igor 96
      10 Jankovič Marko 95
      10 Križan Matjaž 95
      10 Džankovič Fako 95
      13 Željko Alojz 94
      14 Šprajcer Martin 93
      14 Gričar Mihael 93
      16 Džankovič Fadilj 87
      16 Jerman TiNE 87
      18 Gerdenc Jože 86
      19 Jenič Branko 85
      20 Berkopec Janez 84
      20 Volf Vili 84
      22 Pilič Miloš 79
      23 Šimic Drago 67
      24 Žibret Zoran -
      25 Fink Alojz -