# Priimek in ime Ekipa P Č S Pr
1MTRezultat igre posameznikaŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3752105852
2MTRezultat igre posameznikaŠter MilanŠter MilanVodnjak V.3792065850
3MTRezultat igre posameznikaRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3732025751
MTRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3961775734
4MTRezultat igre posameznikaVesel IgorVesel IgorVodnjak I.3821875691
5MTRezultat igre posameznikaGričar MihaelGričar MihaelVodnjak III.3791875665
6MTRezultat igre posameznikaZupančič BrankoZupančič BrankoVodnjak I.3681965643
7MTRezultat igre posameznikaBortek MarkBortek MarkESV Leoben3681935612
8MTRezultat igre posameznikaGosenca ZdenkoGosenca ZdenkoVodnjak IV.3951665613
9MTRezultat igre posameznikaJerman TiNEJerman TiNEVodnjak III.3801805606
MTZupančič BrankoZupančič BrankoVodnjak I.3861745604
10MTRezultat igre posameznikaTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak III.3791795585
11MTRezultat igre posameznikaZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3681895576
12MTRezultat igre posameznikaBučar StaneBučar StaneVodnjak IV.3552005551
MTRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3801735534
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3701825524
MTTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak III.3561955518
MTRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3671825494
13MTRezultat igre posameznikaSmrekar BenoSmrekar BenoVodnjak III.3621865483
MTSmrekar BenoSmrekar BenoVodnjak III.3701775477
14MTRezultat igre posameznikaAvguštin BraneAvguštin BraneVodnjak I.3701755457
15MTRezultat igre posameznikaKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3711725436
16ŽTRezultat igre posameznikaJerman DamjanaJerman DamjanaVodnjak ženske I.3801635434
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3621745365
17MTRezultat igre posameznikaNovak BrankoNovak BrankoVodnjak II.3791555344
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3471865334
MTRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3491845333
18MTRezultat igre posameznikaKobe ZlatkoKobe ZlatkoVodnjak I.3541795337
19MTRezultat igre posameznikaKlobučar JožeKlobučar JožeVodnjak II.3561765327
20MTRezultat igre posameznikaŽibret ZoranŽibret ZoranKK Hrastnik3761565328
MTKlobučar JožeKlobučar JožeVodnjak II.3771555329
21MTRezultat igre posameznikaVolf ViliVolf ViliVodnjak IV.3581715295
MTNovak BrankoNovak BrankoVodnjak II.3661635295
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3691605293
22MTRezultat igre posameznikaPureber DušanPureber DušanVodnjak II.3771525298
MTPureber DušanPureber DušanVodnjak II.3701585287
MTPureber DušanPureber DušanVodnjak II.37115752810
MTSmrekar BenoSmrekar BenoVodnjak III.3731555282
23ŽTRezultat igre posameznikaPavlič SonjaPavlič SonjaKK Krka3671605276
MTNovak BrankoNovak BrankoVodnjak II.3711565274
24MTRezultat igre posameznikaJenič BrankoJenič BrankoVodnjak V.3781495279
MTGosenca ZdenkoGosenca ZdenkoVodnjak IV.3491765255
25MTRezultat igre posameznikaBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.36316252510
26MTRezultat igre posameznikaRukše BraneRukše BraneVodnjak V.37215352513
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3321925242
MTPureber DušanPureber DušanVodnjak II.3451795246
27MTRezultat igre posameznikaZupančič DragoZupančič DragoVodnjak IV.3491755249
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3591655248
MTRukše BraneRukše BraneVodnjak V.3721515238
MTJerman TiNEJerman TiNEVodnjak III.36315752011
MTNovak BrankoNovak BrankoVodnjak II.3521665185
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.3561605168
MTGosenca ZdenkoGosenca ZdenkoVodnjak IV.35815851610
ŽTJerman DamjanaJerman DamjanaVodnjak ženske I.3481675154
28ŽTRezultat igre posameznikaJankovič MagdaJankovič MagdaVodnjak ženske II.3441705147
29MTRezultat igre posameznikaRadešček TomažRadešček TomažVodnjak I.3531615147
30MTRezultat igre posameznikaOvniček MiranOvniček MiranVodnjak III.3691445136
31MTRezultat igre posameznikaBrodarič MihaelBrodarič MihaelVodnjak II.3471655126
32ŽTRezultat igre posameznikaHorvat MartinaHorvat MartinaVodnjak ženske I.3541585128
33MTRezultat igre posameznikaBrdnik AndrejBrdnik AndrejVodnjak II.35915351211
34MTRezultat igre posameznikaJuršič TineJuršič TineVodnjak V.35215951112
MTJerman TiNEJerman TiNEVodnjak III.3591505098
35ŽTRezultat igre posameznikaČefarin MarijaČefarin MarijaVodnjak ženske I.36214650818
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3391685076
MTBučar StaneBučar StaneVodnjak IV.3261785045
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.3491555047
36MTRezultat igre posameznikaZupančič AleksanderZupančič AleksanderVodnjak VI.3531515049
MTBrodarič MihaelBrodarič MihaelVodnjak II.34915250112
37ŽTRezultat igre posameznikaGačnik AnaGačnik AnaVodnjak ženske II.35314850113
38MTRezultat igre posameznikaPeterlin AlešPeterlin AlešVodnjak III.3451555007
MTOvniček MiranOvniček MiranVodnjak III.34615450013
MTPeterlin AlešPeterlin AlešVodnjak III.36513550013
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.3511484998
MTBučar StaneBučar StaneVodnjak IV.3281684964
MTBrodarič MihaelBrodarič MihaelVodnjak II.3371584956
39ŽTRezultat igre posameznikaZupančič IrenaZupančič IrenaVodnjak ženske II.3501454958
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.34814249010
MTTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak III.3451444897
40MTRezultat igre posameznikaDžankovič FadiljDžankovič FadiljVodnjak VI.31317548811
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.36412348711
41MRRezultat igre posameznikaJevšek IvanJevšek IvanVodnjak VI.33315248511
MTPeterlin AlešPeterlin AlešVodnjak III.32515748210
42MRRezultat igre posameznikaPavc IvanPavc IvanPodgurje3231584817
MTBrodarič MihaelBrodarič MihaelVodnjak II.35412748111
MTPeterlin AlešPeterlin AlešVodnjak III.33114647710
43ŽTRezultat igre posameznikaMohar AnicaMohar AnicaVodnjak ženske I.34212947114
MTBučar StaneBučar StaneVodnjak IV.34112947010
44MRRezultat igre posameznikaKrhin MartinKrhin MartinMahovci34312747016
45MRRezultat igre posameznikaFink ToneFink TonePodgurje32314246513
46MRRezultat igre posameznikaVidmar JožeVidmar JožePodgurje33012645614
MRJevšek IvanJevšek IvanVodnjak VI.32413045419
MRKrhin MartinKrhin MartinMahovci33811245023
47ŽTRezultat igre posameznikaBukovec SnežnaBukovec SnežnaVodnjak ženske II.32511644121
48MTRezultat igre posameznikaPilič MilošPilič MilošVodnjak III.31112843917
49MRRezultat igre posameznikaVidic JožeVidic JožeMahovci28314943215
50MRRezultat igre posameznikaŠeničar MarjanŠeničar MarjanMahovci28714142811
MRVidic JožeVidic JožeMahovci30311842118
51MRRezultat igre posameznikaLuzar StaneLuzar StaneSlabovidni31310641912
52ŽRRezultat igre posameznikaKrhin MilenaKrhin MilenaDame2859938426
53MTRezultat igre posameznikaBukovec MitjaBukovec MitjaM Tom2878737424