# Priimek in ime Ekipa P Č S Pr
1MTRezultat igre posameznikaŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3752105852
2MTRezultat igre posameznikaŠter MilanŠter MilanVodnjak V.3792065850
3MTRezultat igre posameznikaRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3732025751
MTRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3961775734
4MTRezultat igre posameznikaVesel IgorVesel IgorVodnjak I.3821875691
5MTRezultat igre posameznikaGričar MihaelGričar MihaelVodnjak III.3791875665
6MTRezultat igre posameznikaZupančič BrankoZupančič BrankoVodnjak I.3681965643
7MTRezultat igre posameznikaBortek MarkBortek MarkESV Leoben3681935612
8MTRezultat igre posameznikaGosenca ZdenkoGosenca ZdenkoVodnjak IV.3951665613
9MTRezultat igre posameznikaJerman TiNEJerman TiNEVodnjak III.3801805606
MTZupančič BrankoZupančič BrankoVodnjak I.3861745604
10MTRezultat igre posameznikaTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak III.3791795585
11MTRezultat igre posameznikaZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3681895576
12MTRezultat igre posameznikaBučar StaneBučar StaneVodnjak IV.3552005551
MTRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3801735534
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3701825524
MTTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak III.3561955518
MTRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3671825494
13MTRezultat igre posameznikaSmrekar BenoSmrekar BenoVodnjak III.3621865483
MTSmrekar BenoSmrekar BenoVodnjak III.3701775477
14MTRezultat igre posameznikaAvguštin BraneAvguštin BraneVodnjak I.3701755457
15MTRezultat igre posameznikaKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3711725436
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3621745365
16MTRezultat igre posameznikaNovak BrankoNovak BrankoVodnjak II.3791555344
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3471865334
MTRadešček AntonRadešček AntonVodnjak IV.3491845333
17MTRezultat igre posameznikaKobe ZlatkoKobe ZlatkoVodnjak I.3541795337
18MTRezultat igre posameznikaKlobučar JožeKlobučar JožeVodnjak II.3561765327
19MTRezultat igre posameznikaŽibret ZoranŽibret ZoranKK Hrastnik3761565328
MTKlobučar JožeKlobučar JožeVodnjak II.3771555329
20MTRezultat igre posameznikaVolf ViliVolf ViliVodnjak IV.3581715295
MTNovak BrankoNovak BrankoVodnjak II.3661635295
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3691605293
21MTRezultat igre posameznikaPureber DušanPureber DušanVodnjak II.3771525298
MTPureber DušanPureber DušanVodnjak II.3701585287
MTPureber DušanPureber DušanVodnjak II.37115752810
MTSmrekar BenoSmrekar BenoVodnjak III.3731555282
MTNovak BrankoNovak BrankoVodnjak II.3711565274
22MTRezultat igre posameznikaJenič BrankoJenič BrankoVodnjak V.3781495279
MTGosenca ZdenkoGosenca ZdenkoVodnjak IV.3491765255
23MTRezultat igre posameznikaBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.36316252510
24MTRezultat igre posameznikaRukše BraneRukše BraneVodnjak V.37215352513
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3321925242
MTPureber DušanPureber DušanVodnjak II.3451795246
25MTRezultat igre posameznikaZupančič DragoZupančič DragoVodnjak IV.3491755249
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3591655248
MTRukše BraneRukše BraneVodnjak V.3721515238
MTJerman TiNEJerman TiNEVodnjak III.36315752011
MTNovak BrankoNovak BrankoVodnjak II.3521665185
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.3561605168
MTGosenca ZdenkoGosenca ZdenkoVodnjak IV.35815851610
26MTRezultat igre posameznikaRadešček TomažRadešček TomažVodnjak I.3531615147
27MTRezultat igre posameznikaOvniček MiranOvniček MiranVodnjak III.3691445136
28MTRezultat igre posameznikaBrodarič MihaelBrodarič MihaelVodnjak II.3471655126
29MTRezultat igre posameznikaBrdnik AndrejBrdnik AndrejVodnjak II.35915351211
30MTRezultat igre posameznikaJuršič TineJuršič TineVodnjak V.35215951112
MTJerman TiNEJerman TiNEVodnjak III.3591505098
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3391685076
MTBučar StaneBučar StaneVodnjak IV.3261785045
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.3491555047
31MTRezultat igre posameznikaZupančič AleksanderZupančič AleksanderVodnjak VI.3531515049
MTBrodarič MihaelBrodarič MihaelVodnjak II.34915250112
32MTRezultat igre posameznikaPeterlin AlešPeterlin AlešVodnjak III.3451555007
MTOvniček MiranOvniček MiranVodnjak III.34615450013
MTPeterlin AlešPeterlin AlešVodnjak III.36513550013
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.3511484998
MTBučar StaneBučar StaneVodnjak IV.3281684964
MTBrodarič MihaelBrodarič MihaelVodnjak II.3371584956
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak IV.34814249010
MTTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak III.3451444897
33MTRezultat igre posameznikaDžankovič FadiljDžankovič FadiljVodnjak VI.31317548811
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.36412348711
MTPeterlin AlešPeterlin AlešVodnjak III.32515748210
MTBrodarič MihaelBrodarič MihaelVodnjak II.35412748111
MTPeterlin AlešPeterlin AlešVodnjak III.33114647710
MTBučar StaneBučar StaneVodnjak IV.34112947010
34MTRezultat igre posameznikaPilič MilošPilič MilošVodnjak III.31112843917
35MTRezultat igre posameznikaBukovec MitjaBukovec MitjaM Tom2878737424