# Priimek in ime Ekipa P Č S Pr
1MTRezultat igre posameznikaBortek MarkBortek MarkESV Leoben3872426292
2MTRezultat igre posameznikaJerman BlažJerman BlažLitija 20013982186162
3MTRezultat igre posameznikaRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3852186030
MTBortek MarkBortek MarkESV Leoben3832155981
4MTRezultat igre posameznikaRadešček TomažRadešček TomažVodnjak I.3782195972
5MTRezultat igre posameznikaLapanja VojkoLapanja VojkoPivka I.4101775873
MTRadešček TomažRadešček TomažVodnjak I.3822035850
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice4021815834
6MTRezultat igre posameznikaZupančič BrankoZupančič BrankoVodnjak I.3861965824
7MTRezultat igre posameznikaPonebšek VidPonebšek VidLitija 20013772025792
8MTRezultat igre posameznikaIvančič TomažIvančič TomažLitija 20013792005794
9MTRezultat igre posameznikaVesel IgorVesel IgorVodnjak I.3781995771
10MTRezultat igre posameznikaStrle BraneStrle BraneKK Triglav Kranj3871905772
11MTRezultat igre posameznikaGerm PeterGerm PeterKD Slovenska Bistrica I.3712045753
12MTRezultat igre posameznikaŽibret ZoranŽibret ZoranKK Hrastnik3532175701
13MTRezultat igre posameznikaIvančič KlemenIvančič KlemenLitija 20013871835705
14MTRezultat igre posameznikaKovačič DušanKovačič DušanPivka I.3831865695
15MTRezultat igre posameznikaRukše BraneRukše BraneVodnjak III.3572095661
16MTRezultat igre posameznikaZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3721945668
MTZupančič BrankoZupančič BrankoVodnjak I.3791845634
17MTRezultat igre posameznikaKepic IvoKepic IvoKK Triglav Kranj3621975595
18MTRezultat igre posameznikaPoprask MiranPoprask MiranPivka I.3701885583
19MTRezultat igre posameznikaAvguštin BraneAvguštin BraneVodnjak I.3821755578
20MTRezultat igre posameznikaŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3801765562
MTŽibret ZoranŽibret ZoranKK Hrastnik3961585546
MTŽibret ZoranŽibret ZoranKK Hrastnik3681845521
MTRukše BraneRukše BraneVodnjak III.3611905517
21MTRezultat igre posameznikaBaša MitjaBaša MitjaKD Krka3671845512
MTAvguštin BraneAvguštin BraneVodnjak I.3701815517
22MTRezultat igre posameznikaBregač FranciBregač FranciKD Krka3661835493
23MTRezultat igre posameznikaČeligoj NejcČeligoj NejcProteus3831635465
24MTRezultat igre posameznikaPurkeljc JožePurkeljc JožeKD Slovenska Bistrica I.3661785446
MTRukše BraneRukše BraneVodnjak III.3671775446
MTKepic IvoKepic IvoKK Triglav Kranj3581845422
25MTRezultat igre posameznikaDolgan MarjanDolgan MarjanPivka II.3621795416
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3741665402
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3741655394
26MTRezultat igre posameznikaKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3811585397
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3501885383
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3511845351
27MTRezultat igre posameznikaSomrak KarolSomrak KarolKD Krka3691665352
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3781565349
28MTRezultat igre posameznikaPerhavec BorisPerhavec BorisPivka II.3741575318
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3561745307
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.3581715298
29MTRezultat igre posameznikaKramar PrimožKramar PrimožKK Ljubljana3631665298
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3491775265
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3641615253
30MTRezultat igre posameznikaKunčič IvoKunčič IvoKD Slovenska Bistrica I.3761495256
31MTRezultat igre posameznikaVolf ViliVolf ViliVodnjak IV.3531715246
32MTRezultat igre posameznikaBašek MarjanBašek MarjanPivka I.3751485238
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak I.3511695205
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3631575207
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3461725182
33MTRezultat igre posameznikaRistič DamirRistič DamirKK Triglav Kranj3581595175
MTLapanja VojkoLapanja VojkoPivka I.3591525119
MTVolf ViliVolf ViliVodnjak IV.3701415117
34MTRezultat igre posameznikaLepuša EdiLepuša EdiKD Slovenska Bistrica II.35015850810
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3531535064
MTAvguštin BraneAvguštin BraneVodnjak I.35415050410
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak I.3461555018
MTVolf ViliVolf ViliVodnjak IV.34815350113
MTVolf ViliVolf ViliVodnjak IV.35914250115
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak III.36013749713
35MTRezultat igre posameznikaEržen DušanEržen DušanKK Triglav Kranj3301664967
36MTRezultat igre posameznikaUdir TadejUdir TadejKK Triglav Kranj3371584956
37MTRezultat igre posameznikaDujc MarjanDujc MarjanPivka II.34913948814
38MTRezultat igre posameznikaBaša EdBaša EdKD Krka34314148411
39MTRezultat igre posameznikaMlakar BrankoMlakar BrankoKD Slovenska Bistrica II.31816348114
MTUdir TadejUdir TadejKK Triglav Kranj33712646315
40MTRezultat igre posameznikaMustafa DušanMustafa DušanKD Slovenska Bistrica II.31414445811
41MTRezultat igre posameznikaUrbančič SebastjanUrbančič SebastjanPivka III.33512245721
42MTRezultat igre posameznikaBelcovski VlatkoBelcovski VlatkoPivka III.31513945413
43MTRezultat igre posameznikaPoplatnik JankoPoplatnik JankoKD Slovenska Bistrica II.30911542426