# Priimek in ime Ekipa P Č S Pr
1MTRezultat igre posameznikaPintarič PrimožPintarič PrimožOgrajca3992426410
2MTRezultat igre posameznikaBortek MarkBortek MarkVodnjak4162246402
3MTRezultat igre posameznikaPapić MarijanPapić MarijanKK Brežice3962376330
4MTRezultat igre posameznikaPožar BorutPožar BorutKK Proteus3872456322
5MTRezultat igre posameznikaMijatovič KristjanMijatovič KristjanKSK Kleinwarasdorf4012216221
MTBortek MarkBortek MarkVodnjak4062156211
6MTRezultat igre posameznikaRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice4132056183
7MTRezultat igre posameznikaMuše NikolaMuše NikolaKK Mertojak Split4122046162
8MTRezultat igre posameznikaMahovic KlemenMahovic KlemenKK Gorica3602556153
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3922216131
MTPapić MarijanPapić MarijanKK Brežice3792326111
MTBortek MarkBortek MarkVodnjak3852226070
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3932126052
9MTRezultat igre posameznikaZupančič BrankoZupančič BrankoVodnjak4002036034
10MTRezultat igre posameznikaFlerin ŠtefanFlerin ŠtefanKK Calcit3742286021
MTBortek MarkBortek MarkVodnjak3812206010
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3932086011
11MTRezultat igre posameznikaKepic IvoKepic IvoKK Adergas3961985944
12MTRezultat igre posameznikaTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak3951985934
MTPapić MarijanPapić MarijanKK Brežice3742185921
MTBortek MarkBortek MarkVodnjak3812115921
13MTUranič KlemenUranič KlemenKK Triglav Kranj3882045925
MTZupančič BrankoZupančič BrankoVodnjak3822085903
MTPapić MarijanPapić MarijanKK Brežice3901995895
MTMijatovič KristjanMijatovič KristjanKSK Kleinwarasdorf3672215880
14MTRezultat igre posameznikaLupšina ŽeljkoLupšina ŽeljkoKK Brežice3792095885
15MTRezultat igre posameznikaVesel IgorVesel IgorVodnjak3772105872
16MTRezultat igre posameznikaLavrič DanijelLavrič DanijelKK Proteus4041835872
MTPapić MarijanPapić MarijanKK Brežice4041835872
MTKepic IvoKepic IvoKK Adergas3812055864
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3931935862
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3672185855
17MTRezultat igre posameznikaPonebšek VidPonebšek VidKK Litija 20013752105854
18MTRezultat igre posameznikaPezdirc MartinPezdirc MartinKK Bela krajina3782075855
19MTRezultat igre posameznikaVereš DejanVereš DejanKK Bela krajina3692155841
MTBortek MarkBortek MarkVodnjak3851985832
20MTRezultat igre posameznikaJesenšek ŠtefanJesenšek ŠtefanKK Sij-Acroni Jesenice3931895825
21MTRezultat igre posameznikaRistič DamirRistič DamirKK Hidro Medvode3752065815
MTKepic IvoKepic IvoKK Adergas3602195791
22MTRezultat igre posameznikaTrbuščić JosipTrbuščić JosipPanjevi Karlovac3871915784
23MTRezultat igre posameznikaPureber DušanPureber DušanVodnjak3871885754
24MTRezultat igre posameznikaŠegina MiroslavŠegina MiroslavKK Kupa Ozalj3672075740
25MTRezultat igre posameznikaMejač JureMejač JureKK Ljubelj3811935741
26MTRezultat igre posameznikaMedić DuškoMedić DuškoKK Zabok3811935743
27MTRezultat igre posameznikaŠimc AlešŠimc AlešVodnjak3692035722
28MTRezultat igre posameznikaVolf ViliVolf ViliVodnjak3961765727
29MTRezultat igre posameznikaŠirca BorutŠirca BorutKK Izola3692025712
MTTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak3861855718
MTVesel IgorVesel IgorVodnjak3841865701
MTZupančič BrankoZupančič BrankoVodnjak3901805702
30MTSteiner JožeSteiner JožeOZVVS Ruše3711975681
31MTRezultat igre posameznikaPanjič ZlatkoPanjič ZlatkoKK Proteus3761925680
MTPožar BorutPožar BorutKK Proteus3781895675
MTKepic IvoKepic IvoKK Adergas3711955665
MTTrbuščić JosipTrbuščić JosipPanjevi Karlovac3761905666
32MTFišer SrečkoFišer SrečkoOZVVS Ruše3751905656
33MTRezultat igre posameznikaVilhar MatevžVilhar MatevžKK Proteus3771885654
MTRistič DamirRistič DamirKK Hidro Medvode3781875654
34MTRezultat igre posameznikaMihalić StjepanMihalić StjepanKK Kupa Ozalj3871785657
MTRistič DamirRistič DamirKK Hidro Medvode3731915642
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak3841795635
35MTRezultat igre posameznikaIvanič JakaIvanič JakaVodnjak3592035627
MTMihalić StjepanMihalić StjepanKK Kupa Ozalj3631995624
36MTRezultat igre posameznikaSomrak KarolSomrak KarolKD Krka3861765622
MTRadešček AntonRadešček AntonKK Brežice3691925612
37MTRezultat igre posameznikaAvguštin BrankoAvguštin BrankoVodnjak3771845613
38MTRezultat igre posameznikaLapuh GorazdLapuh GorazdKK Brežice3562045605
MTŠegina MiroslavŠegina MiroslavKK Kupa Ozalj3681925604
39MTRezultat igre posameznikaZupančič JožeZupančič JožeVodnjak3801805606
40MTRezultat igre posameznikaStarman JureStarman JureKK Taborska jama3651945593
MTŠegina MiroslavŠegina MiroslavKK Kupa Ozalj3851745592
MTKepic IvoKepic IvoKK Adergas3941645585
MTTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak3711865574
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak3771805572
41MTRezultat igre posameznikaLapanja VojkoLapanja VojkoKK Pivka3691875565
MTMihalić StjepanMihalić StjepanKK Kupa Ozalj3781775554
MTMedić DuškoMedić DuškoKK Zabok3542005542
42MTRezultat igre posameznikaČelič RobertČelič RobertKK Kočevje3482055535
43MTRezultat igre posameznikaBregač FranciBregač FranciKD Krka3771765532
MTLapuh GorazdLapuh GorazdKK Brežice3851685532
44MTRezultat igre posameznikaBučar RihardBučar RihardKK Litija 20013891645537
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak3691835524
45MTRezultat igre posameznikaGolja MarjanGolja MarjanKK Brežice3771745516
MTTrbuščić JosipTrbuščić JosipPanjevi Karlovac3442065501
MTVesel IgorVesel IgorVodnjak3721785503
46MTRezultat igre posameznikaNučič JanezNučič JanezKK Izola3781725506
47MTRezultat igre posameznikaKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak3841665506
48MTRezultat igre posameznikaRadešček TomažRadešček TomažKK Brežice3581915494
49MTRezultat igre posameznikaJerman TiNEJerman TiNEVodnjak3611875488
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak3621855477
MTTurk SebastijanTurk SebastijanVodnjak3691785473
50MTRezultat igre posameznikaRukše BrankoRukše BrankoVodnjak3831645478
51MTRezultat igre posameznikaBuk ZvonkoBuk ZvonkoKK Kupa Ozalj3382085463
52MTRezultat igre posameznikaŽibret ZoranŽibret ZoranKK Hrastnik3511955464
MTRadešček TomažRadešček TomažKK Brežice3641825462
MTPapić MarijanPapić MarijanKK Brežice3681785461
53MTRezultat igre posameznikaUršič BojanUršič BojanKK Proteus3511945453
MTVolf ViliVolf ViliVodnjak3731715446
54MTRezultat igre posameznikaKunčič IvoKunčič IvoKD Slovenska Bistrica3491945436
55MTRezultat igre posameznikaCelinščak DavorCelinščak DavorPanjevi Karlovac3661775438
56MTRezultat igre posameznikaPurkeljc JožePurkeljc JožeKD Slovenska Bistrica36817554310
57MTRezultat igre posameznikaPoprask MiranPoprask MiranKK Proteus3611815426
MTŠimc AlešŠimc AlešVodnjak3781645429
58MTRezultat igre posameznikaPraprotnik FilipPraprotnik FilipKK Triglav Kranj3851575426
MTRezultat igre posameznikaPureber DušanPureber DušanVodnjak3611805418
59MTRezultat igre posameznikaGorjup GorazdGorjup GorazdKK Izola3741675414
MTJerman TiNEJerman TiNEVodnjak3771645419
MTVesel IgorVesel IgorVodnjak3581825402
60MTRezultat igre posameznikaVerščaj SamoVerščaj SamoKD Krka3471925396
MTTrbuščić JosipTrbuščić JosipPanjevi Karlovac3661735397
MTRadešček TomažRadešček TomažKK Brežice3461925385
61MTRezultat igre posameznikaKocjančič MiroKocjančič MiroKK Izola3591785374
MTJerman TiNEJerman TiNEVodnjak3671705371
62MTMušič BogdanMušič BogdanOZVVS Ruše3711665374
MTRadešček TomažRadešček TomažKK Brežice3641715356
MTPureber DušanPureber DušanVodnjak3791555347
MTKepic IvoKepic IvoKK Adergas3421915331
MTKrižan MatjažKrižan MatjažVodnjak3421915331
63MTRezultat igre posameznikaBaša EdBaša EdKD Krka3551785336
64MTRezultat igre posameznikaGorjup GregorGorjup GregorKK Izola3541785328
MTKepic IvoKepic IvoKK Adergas3581745327
65MTRezultat igre posameznikaStrle BraneStrle BraneKK Triglav Kranj3611715323
66MTRezultat igre posameznikaLužovec BorutLužovec BorutKK Triglav Kranj3651675326
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak3661665322
67MTRezultat igre posameznikaBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak3711615327
MTZupančič JožeZupančič JožeVodnjak3691625313
MTIvanič JakaIvanič JakaVodnjak3361945307
MTIvanič JakaIvanič JakaVodnjak3491815303
68MTRezultat igre posameznikaEržen DušanEržen DušanKK Triglav Kranj3601705309
69MTRezultat igre posameznikaTisovic BorisTisovic BorisKK Lendava3541755293
70MTRezultat igre posameznikaBrodarič MihaelBrodarič MihaelVodnjak3711575288
71MTRezultat igre posameznikaPonebšek DamjanPonebšek DamjanKK Litija 20013531745276
MTRadešček TomažRadešček TomažKK Brežice3541735275
72MTRezultat igre posameznikaMars IvanMars IvanKK Izola3611655265
73MTRezultat igre posameznikaPuntar JulijanPuntar JulijanKK Proteus3261995257
74MTRezultat igre posameznikaGerdenc JožeGerdenc JožeKD Krka3331925254
MTRadešček TomažRadešček TomažKK Brežice3681575257
MTIvanič JakaIvanič JakaVodnjak3661575238
75MTRezultat igre posameznikaZaman MatjažZaman MatjažElita3731505237
76MTRezultat igre posameznikaČeligoj NejcČeligoj NejcKK Proteus3481745229
MTTrbuščić JosipTrbuščić JosipPanjevi Karlovac3631595227
77MTRezultat igre posameznikaŠalamon MatejŠalamon MatejKK Kočevje3481735217
78MTRezultat igre posameznikaHrkač VladoHrkač VladoKK Željezničar Osijek33218651812
MTBuk ZvonkoBuk ZvonkoKK Kupa Ozalj37114751812
MTTrbuščić JosipTrbuščić JosipPanjevi Karlovac3631525154
79MTZorko SilvoZorko SilvoOZVVS Ruše3511605116
MTAvguštin BrankoAvguštin BrankoVodnjak36214951111
MTTrbuščić JosipTrbuščić JosipPanjevi Karlovac34016950910
80MTRezultat igre posameznikaVinski VladimirVinski VladimirPanjevi Karlovac3441655098
81MTRezultat igre posameznikaKebelj AlojzKebelj AlojzElita35714950611
MTHrkač VladoHrkač VladoKK Željezničar Osijek3471585058
MTHrkač VladoHrkač VladoKK Željezničar Osijek33616750310
82MTRezultat igre posameznikaLavrič RomanLavrič RomanKD Krka3541495038
83MTRezultat igre posameznikaŠkof GregorŠkof GregorVodnjak37013250214
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak35414750114
MTJerman TiNEJerman TiNEVodnjak36113950010
MTPezdirc MartinPezdirc MartinKK Bela krajina3491474968
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak35114449513
MTVinski VladimirVinski VladimirPanjevi Karlovac32916549411
MTGerdenc JožeGerdenc JožeKD Krka3351534889
MTPureber DušanPureber DušanVodnjak35813048811
MTRistič DamirRistič DamirKK Hidro Medvode3451414867
84MTRezultat igre posameznikaGrižon JulijanGrižon JulijanKK Izola32815748511
MTŠkof GregorŠkof GregorVodnjak35112547621
MTBerkopec JanezBerkopec JanezVodnjak35112547621
MTŠkof GregorŠkof GregorVodnjak33813146920
MTŠkof GregorŠkof GregorVodnjak35011946918
MTŠkof GregorŠkof GregorVodnjak32614146718
MTJerman TiNEJerman TiNEVodnjak34911446314
85MTRezultat igre posameznikaPahor EtbinPahor EtbinKK Izola34611245816
86MTRezultat igre posameznikaMlakar BrankoMlakar BrankoKD Slovenska Bistrica33010943922